Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A Férjem elköltözött tőlünk 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férjem elköltözött tőlünk 3 hete. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megcsalt.Kidobtam.Van 2 gyermekünk(6 és 4 éves)Most könyörgi vissza magát,és hogy mindent megbeszélünk ezentúl,és hogy nagyon szeret.Látszólag odavan nagyon.Nagyon szereti a Gyerekeit,és fordítva.Járt már így valaki hasonló cipőben??? 33/N
2011. jan. 18. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És Te meg tudnál neki bocsájtani?
2011. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Jaj, Te szegény. Valószínűleg a család miatt visszafogadnám, de húznám az időt és reménytelenséget éreztetnék vele, hagy szenvedjen. Lássa csak, mit veszített, és egy életre tanulja meg a leckét. Szemét.. (bocs).
2011. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az első válaszoló kérdése nagyon fontos. És persze a háttér is,hogy miért csalt vajon meg. Amúgy szerintem adj egy kis időt magadnak,gondold jól át és tisztázd magadban az érzéseidet.
2011. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Egy alapos beszélgetéssel még nem vesztes semmit.

Utána ráérsz még dönteni.


Szereted még?

Meg tudnál bocsájtani?

2011. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak a gyerekek miatt ne békülj ki vele, mert abból nem lesz semmi jó. Csak akkor, ha meg tudsz neki bocsáltani.
2011. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi volt a megcsalás mögött? Tartósabb szeretősdi vagy alkalmi szex? Utóbbi esetben ki sem dobtam volna. Egyébként kevés olyan pasi van, aki sosem lép életében félre. Inkább az alapján dönts, hogy amúgy jó társad-e, jól érzed-e magad, amikor vele vagy, tudtok-e beszélgetni, elég szeretetet kaptok-e tőle, vonzódsz-e hozzá. Hidd el, a legtöbb pasinál ennek a félrefarkalásnak semmi jelentősége nincsen.
2011. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha meg tudsz neki bocsátani és ezek után meg tudsz benne bízni akkor próbáljátok meg újra, hátha sikerülne. A gyerekeknek nem lenne jó a válás de az sem ha együtt lennétek úgy hogy nem bízol benne. Ha elhiszed hogy szeret és többet nem tesz ilyet akkor próbáljátok meg, ha nem akkor váljatok el. Fiatal vagy még és találsz mást!
2011. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én jártam. Nálunk még csak 1 éves volt a lányom, de engem is megcsalt ráadásul inni kezdett. Azonnal kidobtam és beadtam a válópert. Örülök, hogy elváltam, én nem vagyok megbocsátó típus. Az ilyen ember nem fog változni soha. Ráadásul a lányát sem akarta látni, hiába hívtam sokat, hogy jöjjön, legalább nézze meg, vagy az ünnepeken minimum.... Évek óta nem láttuk, csak a gyerektartást küldi. Jól gondold meg, hogy hiszel-e a férjednek. Nálam a bizalom soha többé nem jönne vissza, ha 1x tönkre tette azt. :( Ha képes vagy újra bizalmat adni neki, akkor engedd. Sok erőt kívánok a döntéshez, nem vagy könnyű helyzetben.
2011. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindkettőnk meggyőződése,hogy a gyerekekkel voltunk elfoglalva,és egymásról szinte nem beszéltünk,nem foglalkoztunk úgy egymással.Elmentünk egymás mellett.3 hónapos kapcsolata volt mellettem,és állítása szerint kb 2 hetente találkoztak.Szeretem még,csak félek "kutyából nem lesz szalonna".
2011. jan. 18. 21:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod bocsájtani,és túl tudod magad tenni azon,hogy ha együtt vagytok nem gondolsz arra,hogy más nőt ölelt,más nőt csókolt,mással volt együtt,akkor megpróbálhatod vele úrja.De ha nem tudod ezt kiölni magadból,akkor nincs értelme,mert minden gondolatodban ott lesz a megcsalás,amikor csak ránézel!Én nem tudtam megbocsájtani,pedig minden erőmmel azon voltam,hogy megtudjam,de nem ment.És nem is tudtam már bízni benne,bárhová ment,dolgozni,boltba,akárhová,mindig azt éreztem,hogy most megy megint egy másik nőhöz.10 év után szétmentünk,azóta férjhez mentem,és nagyon jó házasságban élek,a férjemben bízom,ugyanúgy mint az előző kapcsolatomban.De ha félrelép,neki sem tudnám megbocsájtani..
2011. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!