Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet újra kezdeni? Középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újra kezdeni? Középkorú nő vagyok a férjem 22 évi házasság után egyik napról a másikra elköltözött. Én még mindig nagyon szeretem, de szeretnék új életet kezdni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ujra kezdheted! Sok ismerosom kezdett uj eletet, es bejott nekik!

Fel a fejjel! Sok szerncset!;)

32/N

2009. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tehetsz mást. Esetleg kesereghetsz magányosan a téged ért csalódás miatt... De lenne értelme? Nem.


Építsd fel az új életed! Mielőbb igyekezz túllépni a fájdalmakon, amit a férjed válása okozott, aztán alakítsd ki a magad életét úgy, ahogy a lehető legjobban érzed majd magad benne!

2009. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt már olyan a házasságunk előtt,hogy én kezdtem volna új életet nélküle,csak mikor látta,hogy jól érzem magam addig ostromolt még újra összejöttünk.Most is ez aggaszt,addig nincs baj míg csak Ő érzi magát jól,de lehet ,hogy nekem megint nem hagyná.Most viszont azt hiszem nagyon elszánt vagyok.
2009. júl. 15. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez már nem az első eset az életetekben,akkor ne fogadd vissza,még akkor sem,ha szereted.Inkább élj egyedül,még az is jobb,mint egy olyan házasságban,ami csak a férjednek jó.Felmelegítve csak a káposzta jó- tartja a mondás.
2009. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő lépett ki a közös otthonból, csukd be mögötte az ajtót végleg. Ha visszaengeded, akkor újra és újra megteszi a lelépét,mert tudja,hogy ugyis visszafogadod. Jogilag is le kell zárni és utána új életet kell kezdeni. Jómagam harminc év után váltam el, bár párkapcsolatban még nem gondolkodom, de elfoglalom magamat és élvezem a jelenlegi helyzetet. A gyerekek már kirepültek, ezért estén munka után olvasok, zenét hallgatok, filmet nézek, ha van kedvem akkor főzök valamit, de legtöbbször nem, inkább pihenek sokat. Most éppen lakásfelújítok, festegetek, átrendezgetem a lakást és nagyon élvezem a változást. Biztos eljön majd az a pillanat is, amikor úgy fogom érezni, hogy szükségem van valakire és akkor lépni fogok. Kitartást Neked.
2009. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat!A férjem az elköltőzése után mondta,hogy beadja a válópert-valószinű a jelenlegi párja kérésére-,de ezidáig még nem tette meg.Én most mint ahogy már irtam nagyon elszánt vagyok,de nem tudom elképzelni,hogy valaki más legyen melletem.Én is elvagyok most egyedül meg a gyerekeimmel,de azt hiszem mindent át kell értékeljek.
2009. júl. 15. 15:57
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

32 évesen még bőven elötted a világ. ilyenkor éli virágkorát egy nő :9 no para

27/L

2009. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne! Először egy hét évig, majd egy huszonnégy évig tartó házasság után kezdtem újra. Csak újra lehet kezdeni, egyéb lehetőség nincs! Természetesen kell hozzá önbizalom, elszántság és akarat. A múlttal nem érdemes foglalkozni. Szeresd magadat, így mások is szeretni tudnak. Előbb-utóbb párt is találsz majd.
2009. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet, ne keseredj el! Nézd meg ezt az oldalt, és ha van kedved, regisztrálj, egy nagyon jó, támogató női közösség alakult ki! Itt jól fogod érezni Magad, és senki nem fog hibáztatni!

[link]

Itt is találhatsz olvasmányokat, amiből erőt meríthetsz:

[link]

2009. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel! Hát persze, hogy van élet a házasság után is! Én is középkorú vagyok, 20 évi házasság után lett az exférjem egy akkor 20 éves lányba szerelmes. Elváltunk. Két évig éltem egyedül és nagyon jól éreztem magam a bőrömben. Majd jött egy kósza ötlet és beköltözött az életembe egy új kapcsolat. Nem mentem hozzá, de már 15 éve együtt élünk és mondhatom, minden rendben van azóta is. Biztatlak, kezd új életet. Hogy ne legyenek üresek az estéid, és ne érezd a férjed hiányát, tervezd meg, mikor mit fogsz csinálni, mikor hova mész, így nem lesz időd a múlton rágódni. És amikor rájössz, hogy már hónapok óta nem jutott eszedbe a férjed, akkor már gyógyulsz. Legyél nyitott, vedd észre, mennyi jó dolog vesz körbe és használd ki a lehetőséget arra, hogy minden olyat megtegyél, v. minden olyanban részt vegyél, amit az elmúlt 22 év alatt kihagytál. Fedezd fel a világot! Hajrá!
2009. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!