Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan fogalmazzam bele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam bele az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Egy kis segítségre lenne szükségem.Egy éve családi okok miatt hazaköltöztem a családommal édesanyámhoz, viszont most március elején szeretnénk visszaköltözni Budapestre.Állást keresek, de az önéletrajzomban természetesen az itteni címem szerepel.Nem szeretnék emiatt kiesni a rostán és szeretném valahogy belefogalmazni, hogy amint van állás már tudok is kezdeni (tulajdonképpen lakás már le van foglalva, de addig nem szeretnénk beköltözni míg munkalehetőség nincs, hisz akkor miből fizetnénk?)Így ha felvesznek valahova egy nap alatt lezavarhatnánk a költözést és kezdhetnék is, az állásinterjúra is be tudnék menni ha előtte szólnak egy nappal.Segítsetek, hogyan szokás ezt megfogalmazni, hogy első ránézés után ne dobják félre az önéletrajzomat "messze lakik" címszóval?!Köszönöm
2011. jan. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne írd bele. Adj meg e-mail-címet és/vagy telefonszámot elérhetőségként. Később, ha behívnak interjúra és gond lenne a távoli lakóhely miatt, elmondhatod, hogy mi a helyzet.
2011. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az önéletrajzba NEM KELL BELEÍRNI A CÍMET!

Ilyen egyszerű. Se családi állapotot, semmi ilyesmit. Csak azt írd bele, ami pozitív a jelentkezésed szempontjából.

2011. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Bp-i címedet írd be ideiglenes lakcímként, és levél címként. Akkor biztosan elfogadják.
2011. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell beleírni lakcímet. Telefonszámot és e-mail címet szoktak.
2011. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
basszus most nézem, hogy a válás témakörbe írtam a kérdést:) nézzétek el nekem:)) köszi a tippeket, csak amiket eddig láttam mintákat mindenhol volt cím.de ezesetben kitörlöm :)
2011. jan. 11. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül van a mintákban, hogy kell a cím... mert kell bele, pont azért, hogy ez alapján is szűrni tudjanak és valóban nem fognak olyat behívni - túljelentkezés esetén - aki nem helybeli lakos.

De, ha szimpatikus vagy nekik akkor nem fogja őket érdekelni a cím,hanem felhívnak és megkérdezik, hogy számodra nem-e probléma az utazási idő...


Viszont szerintem is a budapesti címet írd be ideiglenes tartózkodási helynek, az állandó lakcímedhez pedig írd oda, hogy az értesítést oda várod, ha postán küldik.

2011. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!