Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmazzam meg az...

Hogyan fogalmazzam meg az egészet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj, nem akarom el kapkodni az egészet, szép lassan a pasikra kéne terelni a témát de óvatosan.


Semmi ötletem sincs hogy hogyan kezdjek bele, reál vagyok szóval nekem nehezebb, és még ráadásul leblokkolok is. :S


Nagyon örülnék ha segítenétek. Fontos lenne :)


2010. aug. 22. 23:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Remélem tudjátok hogy mit akarok ezzel, ha nem akkor elmondom, beakarom fűzni a csajt. (ezt elfelejtettem még bele írni)
2010. aug. 22. 23:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hogy áll a pasikkal, mert ha nincs kilátásban senki, akkor szívesen udvarolnál neki. :D Ne kertelj, mondd meg, hogy mit szeretnél valójában, add önmagad! Sok sikert!
2010. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
írd fel egyenletbe XD
2010. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne kertelj, hanem hívd el randizni!
2010. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Beszélgetés közben egyszercsak lazán kérdezd meg "neked van most kapcsolatod/barátod?" aztán ha azt mondja nincs akkor pl. beszélhetsz arról, hogy te most szeretnél kapcsolatot. Akkor ő is mondani fogja, hogy szeretne-e stb. De beszélhetsz bármiről, a lényeg, hogy nyugodtan kérdezd meg mintha bármi jelentéktelen témát vetettél volna föl.

Ha arra gondolsz, hogyx ez egy normális, ártatlan kis kérdés akkor semmi ciki nem lesz. Akkor szokott gáz lenni, ha nagy ügyet csinálsz a dologból.

2010. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hivd meg valahova,es a vegen mond meg hogy szeretnel meg tobb ilyen szep orat vele torteni,ebbol majd biztosan megerti hogy mire celzol!velem ezt csinaltak es bejott:)
2010. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket.. és msnen is tudom ezt alkalmazni meg még esélyem ha már fél éve ismerem ?


bocsánat hogy ezt se írtam le nagyon össze vagyok ma zavarodva :S kihagy az agyam :/

2010. aug. 23. 01:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Msn-en még könnyebb, hiszen nem kell pirulnod előtte meg lesütött szemmel szerencsétlenkedni :)


Nyugodtan írj rá msnen. Szia. Rég beszéltünk, hogy vagy? Aztán ír valamit majd megkérdezed, hogy amúgy van-e most barátja vagy mi a helyzet.


Tőlem is volt aki másfél év ismerettség után kérdezte meg a dolgokat és akkor kezdett el hajtani rám. Előtte simán csak barátkozott vagy még azt sem mert alig szólt hozzám.

Nem lepődnék meg ezen, előfordul.

Beszélgess vele többet.


Ha észreveszi, hogy nyomulsz de nem jössz be neki akkor majd észre fogod venni mert vagy ellenséges lesz veled vagy pedig hanyagol. Én legalábbis ezt szoktam vagy soha nem szólok az illetőhöz, válaszolni is csak tőmondatokban.


De szerintem próbáld meg, hátha ő is kedvel vagy megszeret majd és akkor lesz egy boldog kapcsolatod! Egy próbát megér ;)

2010. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. aug. 24. 01:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!