Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy fogalmazzam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom segítséget kért az esküvői meghívójához. A meghívóhoz lesz külön menükártya, amelyeről választhatnak a vendégek, hogy mit akarnak majd a vacsorán fogyasztani. Ha kiválasztották vissza kellene jelezniük, hogy melyiket választották, mert előre le kell adni az étteremnek.

Tehát, hogy fogalmazzam meg szépen, nem túl csicsásan, de mégsem nagyon hivatalosan, hogy jelezzenek vissza a kiválasztott menüről.

köszi a segítséget


2010. ápr. 21. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy leírtad ezt másképp nem lehet meg fogalmazni, ezzel nincs is semmi baj.
2010. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Nem akarok ünneprontó lenni,de sztem ez nagyon gáz...legalábbis nekem.Ha belegondolok h meghívnak egy lagzira de én válasszam ki h mit akarok enni...pffffff.Nem az a gáz h több menü van hanem az h előre el kelldönteni mit akarnak ott enni.Miért nem lehet többfogásos kaja előrerendelés nélkül??? :p

ez csak az én véleményem.

2010. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom igazán, de valami olyasmit mondtak, hogy az étterem adott egy külön esküvős étlapot. Gondolom ezt szokták esküvőkor elkészíteni. Kiválasztani pedig előre szerintem azért kell, mert vannak eléggé nehezen elkészíthető (puccosabb ételek), és be akarják lőni, hogy mennyit csináljanak meg kb. belőle.

Elsőnek köszi! Ha van még ötlet, szívesen fogadom!

2010. ápr. 21. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem... Miért nem lehet egyszerűen a meghívó aljára símán odaírni, hogy

"Szíves válaszát előre is köszönjük!"

Ez udvarias, ugyanakkor felszólítja a meghívottat, hogy feltétlen válaszoljon, nem?

2010. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia, bár elég érdekes megoldás az étterem részéről de valami ilyesmire gondolok:

Kedves családom és barátaim!

Kérlek benneteket a meghívóhoz csatolt menükártya áttanulmányozása után, az étterem külön kérésére jelezzetek vissza nekünk melyik menüt szeretnétek fogyasztani az Esküvőnkön.

2010. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!