Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Baj ha ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Baj ha ebben az esetben válást fontolgatok?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha a feleségetek már az elmúlt 3 évben évente 1-2x lenne hajlandó szeretkezni, mert szerinte egy házasságban az nem fontos? 5 éve vagyunk házasok, házasságunk első két évében sem voltak túl gyakoriak az együttlétek. Vágyom egy gyerekre is, de ő nem akarja.
2011. jan. 7. 21:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
90%

21:36

Erről az jutott eszembe, hogy a szex a kapcsolat egy nagyon kellemes, nagyon jó velejárója, de nem nevezném az alappillérének, bár ma már nagyon szexcentrikus világban élünk.

Viszont azért gondoljunk bele, ha valakit igazán, mélyen szeretünk és valamiért, mondjuk egy betegség, vagy távollét miatt huzamosabb ideig nem tudunk vele szexelni, akkor azért nem mindenki hagyja el, vagy csalja meg a párját. Ráadásul egy bizonyos kor után már elég ritkák a szexuális együttlétek, sőt, ha már nagyon idős az ember, el is maradnak.

Ezekben az esetekben mi van? Kidől az alappillér, mégis megállja a helyét a kapcsolat? Ez kicsit paradox.

Ezért nem használom én ezt a szót rá.

Viszont fiatal embereknél tényleg kevésnek tűnik a kérdező által leírt mennyiség. Még ha nincs is annyira az egyiknek kedve hozzá, néha még az is öröm, hogy örömöt okozunk annak, akit szeretünk. Meg lehet, hogy közben meg is jön a kedvünk. Nem jó ilyen sokáig elhanyagolni a testi kapcsolatot.

2011. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
21%
Közös ágyban nem egészséges együtt aludni, újabban én is olyan házakat építek, amelyekben két hálószoba van.
2011. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
74%
A gyerek kérdés még kellemetlenebb. Ha ilyen hosszú kapcsolat után nem akar a párod, te pedig szeretnél, nem biztos, hogy összeilletek.
2011. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

22:12

Akkor inkább olyanok vagytok, mint két barát, akik közös háztartásban élnek?

Nem csodálom, ha nem vagy boldog ilyen kapcsolatban.

2011. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
lassan már barátok sem vagyunk. annyira belefáradtam abba, hogy próbalok mindent megtenni, és semmi eredmény, hogy legszivesebben elmenekülnék néha és megkeresném azt az embert aki törődött velem, de én nem voltam képes inkább őt választani.
2011. jan. 7. 22:23
 26/32 anonim ***** válasza:
Szia, nem olvastam a válaszokat, de nekem az jutott eszembe: nem lehet hogy őt zaklatták gyerekként vagy kamaszlányként?
2011. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg azt az embert!

Nézd, még nincs gyerek, nincs akkora kötöttség.

Próbálj meg még egyszer leülni a pároddal és megbeszélni.

Ha végképp nem sikerül, ha már mindent megtettél, mégsem változik semmi, akkor nagyon valószínű, hogy jobb lesz elválni. Így esélyt adtok egymásnak, hogy mindketten valaki mással egy teljesebb, boldogabb életet élhessetek.

2011. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

A szexuális élet a párkapcsolat tükörképe! Nagyon sok probléma először ott nyilvánul meg. Itt súlyos gondok lehetnek..

Remélem még nem késő újból felkeresni azt a nőt, akivel találkoztál!

2011. jan. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy ez hogy nem tűnt fel, mielőtt elvetted? Vagy elvetted, majd a nászéjszaka után azt mondta, hogy jövőre veled ugyanitt, mert most hogy feleség, a szex már nem fontos? Vagy szüzen vetted el??

Nem egészen értem ezt a részét....

2011. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem normális dolog. A szex igenis az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban.

Azt viszont nem értem, hogy hogy bírtad egyáltalán eddig. Azt a havi 2-3 napot is igen nehéz kibírni szex nélkül, de hogy ilyen iszonyatosan ritkán akarjon valaki házaséletet élni, az már betegség.

Én tuti hogy már az első pár hónap után otthagytam volna, aztán ha eneki ennyire nem kell a szex, akkor vonuljon kolostorba az ilyen. Igen nagy szemétség ez részéről veled szemben, és nagy toleranciára vall részedről, hogy eddig is tűrted. De ne hagyd tönkretenni az életed, még van esélyed, lépj!

2011. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!