Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Baj ha ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Baj ha ebben az esetben válást fontolgatok?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha a feleségetek már az elmúlt 3 évben évente 1-2x lenne hajlandó szeretkezni, mert szerinte egy házasságban az nem fontos? 5 éve vagyunk házasok, házasságunk első két évében sem voltak túl gyakoriak az együttlétek. Vágyom egy gyerekre is, de ő nem akarja.
2011. jan. 7. 21:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem itt a legnagyobb baj az nem a szex hiánya,hanem az,hogy te gyereket akarsz,ő pedig nem.Mielőtt összeházasodtatok nem volt erről szó?Szerintem egy kapcsolatban ez az egyetlen olyan dolog,amiben tényleg egy állásponton kell lenni.Ebben nem igazán vannak kompromisszumok,mert vagy akar gyereket vagy nem..


Ha hajthatatlan,de te tényleg szeretnél,akkor válj el.Tőle nem fogod megkapni azt amire igazán vágysz.Kár,hogy ez a házasság után derül ki..

2011. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%

Ma 21:27 ezt Te se gondolod komolyan, ugye? Mi sem vagyunk naponta 4szer a férjemmel, de 2-3 naponta minimum. És ez nem csupán ösztön, hanem mert szeretjük egymást ez testileg-lelkileg is fontos dolog.

Kérdező!

A szex fontos igen is, egy kapcsolat alappillére. Lehet hogy nem jó a feleségednek vmi, de ha kényes tma is, ezt érdemes lenne átbeszélni.

De az is lehet hogy eleve aszexuális. (tehát nem hozza lázba az, hogy ágyba bújhattok). Ebben az esetben én spec. válnék.

2011. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
67%
Hát az lehet bizony, hogy nem vallja be, hogy Ő nem szereti a szexet. Nem lehet, hogy gusztustalannak tartja??? Nem kívánja egyáltalán? És amikor végre beadja a derekát jó Vele?
2011. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
79%
És szerinte mi fontos egy házasságban? Sem gyerek, sem szex, akkor mi?
2011. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%

A nejed nem élvezi a szexet.

Hogy ez mitől van, azt nem tudjuk megmondani. Ki kéne deritened, beszélgetéssel.

Mondjuk nekem nem világos, miért vetted el, ha akkor se volt szex, de hát mindegy.

Te akkor a lakótársa vagy ezek szerint? Nincs szex, nincs közös gyerek, nem vagytok és nem is lesztek CSALÁD.

2011. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
36%
Hát, tényleg nagy élmény. Kár, hogy ez neked nem jut ez az öröm. Tényleg sajnáljuk, ez van...
2011. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
25%
Meg még szép és okos is vagy, mint az ide írogató nők 99%-a.
2011. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
19%
Meg humoros is vagy, sikeres, azért lógsz itt a fórumon éjszaka. Hahahaha.
2011. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Igen, mindenben igazad van. Csudaklassz, ugye?
2011. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Hát nekem öröm lenne ha végre hagyná, hogy közeledjek hozzá, mert egy ideje már nem is alszunk közös ágyban.
2011. jan. 7. 22:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!