Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Baj ha ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Baj ha ebben az esetben válást fontolgatok?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha a feleségetek már az elmúlt 3 évben évente 1-2x lenne hajlandó szeretkezni, mert szerinte egy házasságban az nem fontos? 5 éve vagyunk házasok, házasságunk első két évében sem voltak túl gyakoriak az együttlétek. Vágyom egy gyerekre is, de ő nem akarja.
2011. jan. 7. 21:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Nincs neki valakije?
2011. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
évente 1x-2x??? :O az nagyon keves sztem vállj el tole
2011. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%

Nem baj. Én elválnék. Jó türelmes ember vagy...

Vagy ha neki nem gond és szereted őt amúgy, akkor esetleg nyitott házasság és nyiltan szeretőt tartani. Ezt te tudod.

37/L

2011. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy gyereknek szeretnél apukája lenni, akkor ebből a házasságból sajnos ki kell lépned. A válás emlegetésére lehet, hogy a feleséged már akar gyereket, de ez csak kényszer, jó anyja nem lenne a gyereketeknek. Lépj, mert sok időt kíván az igazi megtalálása.
2011. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%

Neked természetes igényed lenne a szex, neki meg kevésbé. Ennek nagyon sok oka lehet, de elképzelhető, hogy egyszerűen ilyen.

Az évi egy-két alkalom nagyon kevés, főleg, ha az egyik partner jóval többször igényelné.

Megbeszélted már vele, hogy neked ez igenis egy nagyon fontos dolog és igényled? Egyáltalán ő élvezi a szexet, vagy van valami probléma, ami miatt nem? Ha van, akkor azt sürgősen meg kellene oldani, ha másképp nem megy, akkor valamilyen szakember segítségével.

2011. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos, hogy elválnék. Ez nagyon nem normális.
2011. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
igen, beszéltünk róla és akkor mondta, hogy szerinte egy házasságban az nem annyira fontos, és nem tudom hogyan tudnám jobb belátásra birni, erőltetni meg végképp nem akarom. Megismertem valakit fél éve, akivel nagyon meg értjük egymást, úgy érzem vele el tudnám képzelni az életem ( ezt nem kell úgy érteni hogy megcsaltam a feleségem), de megszakítottam vele minden kapcsolatot azt remélve hogy javulni fog itthon a helyzet. Már nem tudom mit tegyek.
2011. jan. 7. 21:17
 8/32 A kérdező kommentje:
szellemes vagy te előző.
2011. jan. 7. 21:21
 9/32 anonim ***** válasza:
33%
Sok embernek egyáltalán nem lételeme a szex és valljuk be, ha elmúltál már 20, nagyon érdekes nem tud lenni. Sokan ösztönből csinálják, mint az állatok.
2011. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd elmenni és találjon magának egy olyan balekot akinek elég az évi 3 szex, te pedig kezdj új életet, amíg nem késő.
2011. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!