Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sikerült készíteni a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült készíteni a feleségemről és a pasijáról egy fotót a saját lakásomban. Ti mit tennétek vele?

Figyelt kérdés

A válóper folyamatban van.

Van két gyerekünk is.

Hogy miként ábrázolja őket a kép, azt mindenki sejtheti.

Az internetre való felrakás nem szerencsés, mert engem vehetnek elő érte, hiszen egyértelmű, hogy én csináltam a képet.


2010. dec. 28. 23:50
1 2
 11/20 anonim válasza:
fenyegesd meg vele..
2010. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Beszállnék harmadiknak
2010. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
rakd fel napiszarra :D
2010. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát megértem hogy más pasi után nézett,gondolom voltak hasonló aljas húzásaid...Basszús amúgy is váltok,akkor meg minek a cirkusz,talán bántja a büszkeséged,hogy ő már rég túl lépett rajtad?
2010. dec. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Én sosem csaltam meg őt, ő csalt meg engem, amikor már nem volt elég pénzem. Csak a pénzről szólt részéről a házasság.

A rendőrséggel már rakattam ki korábban is, de nem fogja fel, hogy nem jöhetne be ide.

Hogy ki milyen, és mit tett, azt inkább nem részletezem, de az biztos, hogy nem véletlenül nem akarom, hogy nála maradjanak a gyerekek. (Pl. Mindkettőjük ellen több bűnügy van folyamatban.) De ha leírnám, hogy milyen aljas húzásai voltak, akkor azt hiszem nem írnátok olyat, hogy én így meg úgy. Egész eddig tűrtem, de teljesen a fejemre nőtt, és most barátok unszolására rajtakaptam őket.

Úgyhogy kérem, hogy aki a helyzet ismerete nélkül, nem a kérdésre vonatkozó megjegyzést tenne, az inkább tartsa meg.

2010. dec. 29. 07:00
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd hogy Nálad legyenek a gyerekek akkor bizony bemutathatod a bíróságon.De ha megkérdezhetem ez idő alatt ők is otthon voltak vagy (bocs hogy így írom)lepasszolták valahová őket?mert az még nagyobb esély számodra.
2010. dec. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

"A rendőrséggel már rakattam ki korábban is, de nem fogja fel, hogy nem jöhetne be ide."


Zárcsere a megoldás, kb 10 perc alatt fel lehet tenni. Itt biztos, hogy valami más is van a dologban, amit a kérdező persze nem mond el. Egy válásnál általában nyakig sáros mindkét fél, aki pedig feljön ide arról kérdezgetni, hogy mivel szúrhat ki a volt feleségével, megad néhány félinformációt, az majdnem biztos, hogy a bűnös fél. Elvégre könnyű itt névtelenül írni, hogy én mindenben ártatlan vagyok, sajnáljatok...

2010. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mégis mire akarsz egy ilyen képet felhasználni a bíróságon? Nemjó semmire... Mivel válásban vagytok ezért a megcsalás már nem számít. Azon kívül meg? Mire lenne jó? Ha a bezárt szobában sexeltek és nem a konyhapulton akkor még az erkölcstelen életvitelt sem lehet vele bizonyítani - bár ezt lehet nem is kell egy olyan nőnél, aki ellen folyamatban van eljárás.


Amúgy ha annyit megmondasz, hogy a lakás, amiben élsz már a házasságotok előtt is a tied volt-e vagy sem akkor kiderül, hogy mivan. Ha a tied volt a házasság előtt akkor minden további nélkül elküldheted a palijához az asszonyt.

2010. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egész eddig tűrtem, de teljesen a fejemre nőtt, és most barátok unszolására rajtakaptam őket.

Bocsi de az ahogy a nő a fejedre ült a te sarad,mert hagytad neki,kettő ha tudtad hogy a pénzről szól részéről a házasság miert vetted el?Vagy előtte egy Szent Teréz volt?Nem hiszem...

2010. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Noélia1 válasza:

Én hasonló helyzetben a következőt tenném!

Ha az történt amit írtál, és meg is van örökítva, akkor nem is foglalkoznék vele....Ezt komolyan mondom, de csak akkor ha egyébként jól meg vagyunk egymással. A válás, veszekedés, foto-mutogatás nem megoldást. Magad ne emészd.

Ha valaki ezt teszi, akkor nem ám hogy neked kell idegeskedni, érezze magát Ő kellemetlenül, Te pedig csak akkor lépj, ill. változtass, ha úgy érzed nem tudsz vele élni!Noélia

2011. jan. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!