Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet választani a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet választani a két szülő között?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de még tanulok. Szüleim elfognak válni, a házat már hirdetik és érdeklődők is voltak már. Tudom ,hogy elég idős vagyok már és azt is, hogy valamilyen szinten jobb lesz így, de még is annyira fáj.

Hogy lehet közöttük választani? Tudom, hogy utána is ugyan úgy ott lesznek nekem, de kiakarok maradni ebből az egészből! Külön költözni nem tudok. Anyuval se könnyű általában, de vele vmilyen szinten tartalmasabb a kapcsolatom. Leginkább aput féltem, mert így még van miért tartania magát, bár néha így sem sikerül neki (alkohol) és nagyon félek h a válás után egyedül lesz és összezuhan.

Bőgni tudnék akárhányszor szóba kerül mind a válás, mind pedig a ház eladása ahol felnöttem.

továbbá a húgom is aggaszt ő 8 éves. Ő se tudja felfogni.

Segitsetek!


2009. jan. 13. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy, tehát felnőttnek számítasz, szabadon tudsz mozogni, már nem kötnek láthatási idők. Ha anyukádhoz érzed közelebb magad, mellette maradj, és akár naponta látogasd meg az apukádat, hogy érezze a szereteted. Beszélgess sokat mindkettejükkel.

Sajnálom ami történt veletek, és kívánok neked sok erőt!

2009. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:
100%
Mivel 18 éves vagy,megteheted,hogy mindkét helyen kialakítanak neked egy szobát,ahová berendezkedsz és tetszés szerint pl. egy hónapig itt vagy,másikban ott-vagy ahogy érzed,beosztod magadnak.
2009. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam és a fiam 12 éves.... jó a kapcsolata az apjával, bár csak kéthetente látja, tudom hogy fájhat, rajta is látom, és az én szívem is belehasad. Te mehetsz majd mindkettőhöz, de ha apunak alkohol gondja van azt Te egyedül nehezen gátlod meg próbálj szaksegítséget klérni, az biztosabb, meg legyen közösa olyan programod az apuval, ha segítnei akarzs neki, ami rendszeres . éás ami őt is érdekli, mert olyankorra vigyázni fog, hoyg ne igyon. ( reméljük)...én csak ennyit tudok segítnei, de ha van kedved anoním levelezni,. szívesen válaszolgatok, tudom, hoyg a kiírt probléma már félig meg is oldódik... fel a fejjel
2009. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked nem kell választanod... egyikük sem tőled válik el! EZ FONTOS!
2009. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. jan. 14. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!