Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem fizet valami megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fizet valami megoldás?

Figyelt kérdés
anyuék elváltak mert megcsalta apumat:( és apa fizetése durván 90.000 ft abból 30.000 elmegy a lakáshitelre és nem sok mindenünk marad meg ugye a többi számla amik vannak.és alig jövünk valahogy ki anya meg dolgozik és havi 10.000 ft küld gyerektartásra ( 2 en vagyunk testvérek mindketten apunál lakunk) és anya most már nem hajlando fizetni. apu feljelentette hogy nem fizet és megprobálják levonni a fizetéséböl. de viszont ha meg kirugják a munkahelyéröl (mert azt mondta h nincsenek gyerekei és ahol dolgozik ott ezt nagyon nézik) akkor még enyit se kapunk..nem tudunk mit tenni szerintetek lenne megoldás?
2010. nov. 20. 21:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%

hát azért ez mindkettőjüknek szemétség!

az anyának azért mert megcsalta aput,

az apának azért mert anyukád nem gazdag és neki is meg kell élnie valamiből és ezért tesz feljelentést. én megértem az apukádat de anyukád nem tud mit kezdeni.

szerintem vedd rá apukádat hogy vonja vissza vagy már nem lehet?

tényleg és mikor váltak el?

2010. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
és a legborzasztóbb, hogy a gyerek kapja meg a legnagyobb büntetést ebben! nagyon sajnállak kérdező :S
2010. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
úgy tudom, hogy ha a szülő nem képes fizetni, akkor az állam megelőlegezi a pénzt (bár lehet rosszul tudom)
2010. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
de apa azért jelentette fel mert valahogy meg kell élnünk és anyám meg boldogan él a párjával vagyis nem tudom h menyit keres de többet mint apa..és anya mindent megtesz h nekünk rosz legyen a házunkat is feltette netre hogy eladjuk és nem fele fele lenne az összeg amit kapunk a házért hanem anyámnak több jusson..és nem érdekli hova mennénk..és ö meg mindig ir smst apunak hogyha neki valami nem tetszik hogy a biróságon találkozunk hát áprilisba váltak el..de több mint egy éve külön élnek.
2010. nov. 20. 21:38
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
A bíróság megítéli anyukád fizetéséenk a 40 %-át tartásdíjként! Ezt ha nem fizet,levonják a munkabéréből. Ha pedig nem lesz állasa,akkor az állam megelőlegezi. Ha sokáig nem fizet,akkor ezért börtönbe is csukhatják.
2010. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Uh bocsi!

Ha tudtam volna hogy ilyen szívtelen az anyád hogy a saját gyermekeit is lesz*rja akkor nem ezt írom.

Mellesleg hogy képzeli hogy a saját házatokat felrakja az internetre mert eladó...

Ezért is lehet tenni feljelentést nem?

Más birtokát más embernek adja és a pénzt is ő kapja.

Amúgy igaza volt az előzőnek ha nem fog fizetni börtönbe kerül

2010. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
És, ha nem fizet anyukád, akkor a gyemrektartás állam általi megelőlegezése anyukád vagyonára terhelődik. Azaz a pl. házatok rá eső része szép lassan a tiétek lesz.
2010. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
ha én lennék az anyádnak az apja, olyan pofont kapna hogy a világűrbe repülne
2010. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
semmibaj hisz nem irtam le enyire részletesen a dolgot..a ház végülis már mi is elmennénk innen de azért maradnánk is. csak h értsd h anya milyen:S am meg a ház közös és nem tudom de sztem neki is van kicsi beleszolása mert a ház fele fele nem? vagy nem értem:S de ha börtönbe kerül az se megoldás. de szeretnénk ha fizetne és nekem se ilyen lenne a kapcsolatom anyámmal:S
2010. nov. 20. 21:48
 10/30 anonim ***** válasza:
55%

a ház fele-fele de nem tud fizetni anyukád, szóval amit kap tőlük az a fizetésére megy vagyis vissza kell adnia.

tehát ha eladná anyukád a házat, akkor abból fizetni kell a bíróságnak is de ez most így nem lehet mert mondtad hogy a ház fele-fele

2010. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!