Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kellett volna másképp tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna másképp tenni?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást, hanem tanácsot szeretnèk kérni, illetve tapasztalatot attól aki volt már hásonló helyzetben.

Adott egy független nő és egy házas férfi. Első látásra szimpátia, aztán egyre közelebb kerülnek egymáshoz, de semmi nem történik közöttük. A férfi elejtett mondataiból a nő èrzi, hogy nincs rendben a házassága, a férfi célozgat rá, hogy tetszik neki a nő, de a nő nem akar egy ilyen kapcsolatba belebonyolódni, bár a férfi tudtára adja, hogy ő is kedveli. A férfi minden nap keresi a nő társaságát, kedvesen viccelődik poénkodik vele, ugratják egymást. Aztán egyszer csak jön a "vallomás": nagyon megkedveltelek, rossz a házasságom, a feleségemmel már csak barátok vagyunk de a lányomat imádom, nem tudom mit csináljak.... A nő elmondja, hogy a vonzalom kölcsönös, de mivel a férfi családos ezért ebbe nem akar belefolyni, nem akar sem gonosz csábító, sem szerető lenni.... Majd egyik nap a fèrfi váratlanul közli, hogy úgy döntött elköltözik otthonról, albérletet keres. A nő, bár nem mondja ki, de nagyon örül a döntésnek, nem sürgeti a fèrfit, kivár.... De nem történik semmi és a férfi egyszer csak közli a nővel, hogy mégsem költözik mert neki a felesége az aki igazán fontos. A nő bár nem érti az egészet, hiszen ő nem sürgette a férfit, de tudomásul veszi a férfi döntését. Ezután a fèrfi elkezd vele teljesen másképp viselkedni, lekezelő, flegma, amit a nő vègkèpp nem ért, ezért elkezd távolodni a férfitól, kerüli. Majd a férfi flegmán közli a nővel, hogy azért még "barátok" lehetnének... A nő elmondja, hogy bár nem érti a férfi viselkedését, de ő eddig is barátnak tekintette, igaz nem titkolta, hogy nyitott lenne egy normális párkapcsolatra is vele, de úgy èrzi, hogy zavar van a férfi fejében és ő ebben továbbra sem akarja befolyásolni. Elmondja a férfinak, hogy úgy látja rajta, hogy ez a döntés még nem érett meg benne és ő továbbra sem szeretné befolyásolni, nem fogja csábítgatni a feleségétől és nem lesz a férfi szeretője sem. Ezt a döntést a férfinak magának kell meghoznia. Erre a férfi eltűnik. Eltelik pár nap majd újból előkerül és szemrehányóan közli a nővel, hogy egy hisztis p*csa, akiben csalódott, mert nem támasza a döntésében. A nő nem szól semmit, otthagyja.

Mit kellett volna a nőnek (másképp?) csinálni?


tegnap 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

🤣

Semmit. Jol tette, hogy nem bonyolodott kapcsolatba a hazas faszival.

Miert hiszed azt, hogy barmit is kellett/tudtal volna csinalni, hogy befolyasold ?

tegnap 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Semmit. Vegre egy ertelmes no.
tegnap 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Nem feltétlen éreztem úgy, hogy befolyásolnom kellett volna, kicsi bizonytalanság volt bennem, valószínű csak megerősítésre vártam. Megkaptam, köszönöm! :-)


#2 Köszönöm! :-)

tegnap 07:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Basszus végre egy nő, aki nem dől be ezeknek a tipikus, ezeréves ótvar házas-pasi kamuknak. Mi sem bizonyítja jobban, hogy a nő jól döntött, mint hogy abban a pillanatban, ahogy a pasi rájött, hogy nem fog puncihoz jutni, azonnal egy retek paraszt lett és a nőt kezdte szapulni.
tegnap 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit az égvilágon.

Jól tetted amit tettél.


Legalább kiderült, hogy a "férfi" valójában egy nagyra nőtt óvodás aki képtelen felelősséget vállalni és önálló döntéseket hozni.

tegnap 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Grizesteszta ***** válasza:
75%

Kerdezo, en hasonlo szituban voltam: friss valas utan egyedul, de erzelmileg stabilan, abban a biztos tudatban, hogy jo dontes volt a valas.Ekkor talalkoztam egy nos ferfival, akibe kb fel ora alatt belezugtam ( defekt, o szerelt, en szerelmesedtem). Lattam a gyurut, de nem reagaltam ra, csak koszonetkent meghivtam egy ebedre. Ebed vegen mondta, hogy o nos, de most ugy erzi, ertem lehuzna. Kapcsolatban maradtunk,

2-3 naponta osszefutottunk, 2. heten le is fekudtem vele. Ekkor mondta, hogy ez igy nem mehet, dontenie kell: adjak idot, de ugy erzi: valni fog. 2 nap mulva jott az sms, hogy nem tudja megtenni... En vegig passziv voltam, mondtam, hogy neki kell dontenie, o tudja, mit aldoz be, de mindent nem kaphat meg. Az sms utan en egy hetig bogtem, o gondolkodott, es jott egy masodik sms: szolt a felesegenek. Na, mindezt tanmesekent irtam le: egy felnott ha valtoztatni akar, akkor lep. Es nem terheli a masikat, nem hibaztatja, nem szab felteteleket, nem utolag reklamal, hogy nem kapott tamogatast... (ahogy nem is tamad- eszembe nem jutott volna meselni a felesegnek pl, es a ferfi is tudta: szabadon donthet, nem fog 2 szek kozott a foldre esni.) Jol jartal, hogy ez a zavaros feju-lelku ferfi nem teged valasztott. Sok sikert neked massal!

tegnap 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye paraszt. Mert nem kaptad be a csalit.
tegnap 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez is csak egy manipulátor pasas akinek valamilyen szempontból rossz a házassága, és azt a hiányt akarja pótolni amit otthon nem kap meg, vagy nem úgy kap meg ahogy az neki jó lenne. Vagy érzelmileg vagy szexuális téren.

Így gondolta hogy majd beújít egy másik nőt. Aztán átgondolta hogy milyen anyagi vonzattal jár egy válás, vagyonmegosztás, hitelek, stb és mi marad neki utána.

Miután osztott, szorzott rájött hogy "belelóg a bilibe a keze".

Esze ágában sincs elválni, és a gyerek csak egy jó kifogás. Az esetek nagyobb százalékában a vagyonmegosztás miatt nem válnak el az emberek (egyik félnek sem jutna annyi a vagyonmegosztás után hogy ugyanazon az életszínvonalon tudjon élni mint eddig).

Így marad a szeretőzés, vagy a barátság extrákkal című szöveg, mert azt ami hiányzik a házasságából (érzelmek, szex, lelki társ stb) azt valahonnan pótolni akarja. Ezért akar "barátkozni". És ha te nem egyezel bele akkor megsértődik, manipulálni akar.

Egy a lényeg, hogy neki ne kelljen felelősséget vállalni a tetteiért (nem kezdene tiszta lappal), de azért legyen aki pátyolgatja (kell a lelki szemetes).

Jól tetted hogy otthagytad, ne hagyd magad manipulálni!

tegnap 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6 Aranyos vagy, nagyon köszönöm, hogy megosztottad a történetedet.

Annyit mèg megkérdezhetek, hogy aztán mi lett a vége? Elvált?


Látod, én ennyire sem mertem belecsúszni a dologba, mint Te, mert zsigerileg igyekszem távol tartani magamat a nős pasiktól. Rengeteg van belőlük -tisztelet a kivételnek-akik hiénaként vetik rá magukat az egyedülálló nőkre, mert úgy gondolják "annak bármi jó..."

A Te eseteddel ellentétben nekem ez a pasi semmi jót nem tett tulajdonképpen, sőt eléggé furcsán is viselkedett azután ahogy kijelentette, hogy mégsem költözik, mert neki a felesége a legfontosabb. Mintha ezt én kértem volna tőle, vagy utaltam volna rá. Még meg is voltam lepődve mikor közölte, hogy ő költözik. Aztán mégjobban mikor mégsem és ezek után teljesen megváltozott velem, olyan lekezelő és durva lett, hogy egyszerűen nem tudtam hová tenni...

Valami nem stimmel vele az biztos, de hogy az alapszemélyisége ilyen hektikus, vagy azért ilyen h*lye mert otthon nincsenek rendben a dolgok, ezt nem tudom.

De úgy gondolom nem az én közreműködésem kell ahhoz, hogy ezt rendbe tegye.

Egyébként azért volt bennem egy kicsi kétely a saját viselkedésemet illetően, mert azóta is duzzog. Ráadásul látványosan, úgy, hogy már mások is észrevették és kérdezgetik, hogy mi a baja.

Én nem szólok hozzá, levegőnek nézem, lehet, hogy ez sem esik túl jól neki, de majd elül a dolog...

tegnap 09:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az izgalom hiányzik az ilyennek, semmi más. A házasság a nyugodt, biztonságos összetartozásról kellene, hogy szóljon, ő meg ennél többet akar. Soha nem kell abba a hibába esni, hogy az otthon levőt (mindegy, hogy férj vagy feleség) kezdjük el vizslatni, vajon mit nem ad meg. Azt nem adja meg, hogy nem tud szőke Julcsi, barna Marcsi lenni heti váltásban.

Nagyon jól döntöttél, az ilyennek ha te lennél a felesége, rólad panaszkodna. Hogy bejusson Gizike bugyijába. Aztán ha Gizike ellenáll, vele lesz világi tapló. Maga miatt ilyen, nem miattad. Nem is a felesége miatt.

tegnap 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!