Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elrontottuk? Másképp kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottuk? Másképp kellett volna közölni?

Figyelt kérdés
Kiránduláson jegyzett el a párom. 1 hete jöttünk haza és ma közöltem csak a családdal a neten keresztül, h megtörtént a lánykérés, de biztosan értesültek róla, mert a párja testvére feltette a netre a lánykérés pillanatát. Majd pár órával később írt az unokatestvérem, h a szüleit (akik a keresztszüleim) mennyire megbántottam, h 1 hét elteltével bököm be, h "Amúgy eljegyeztek", sőt, h netről "értesülhettünk" róla, miközben ezt tőlünk várták el. Még a nagymamámmal és a nagynénimmel sem közöltük. Én személyesen szerettem volna, de nyilván ez nem fog összejönni, így a netet ragadtam meg. Tulajdonképpen azzal van "sértődés", h ők tudták meg legutoljára, amit nem gondoltak volna és tiszteletlenségnek érzik. Nagyon megbántott az unokatesóm,h ezzel állított nekem... Szerintem nem volt jogos... Vagy mégis?
2018. ápr. 27. 16:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szóval, h ők nem úgy képzelték volna el, h valakin keresztül tudják meg a netről, hanem, h akár a neten is írok egy üzenetet neki. Szerintem ez ugyanaz.
2018. ápr. 27. 16:28
 2/16 anonim ***** válasza:
10%

Mondd Kérdező, láttál falon pókot, avagy fűben nyuszit?


Na ennyire egyszerű az egész, csak gondolkodni kellene,.

2018. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
párom* bocsi, telefon javító :)
2018. ápr. 27. 16:30
 4/16 A kérdező kommentje:
2. Ne haragudj, de ezt nem értem... Nem hallottam még ezt.
2018. ápr. 27. 16:30
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem azzal van a baj, hanem azzal, hogy meg neten keresztul sem adod meg nekik a tiszteletet, hogy te mondom el azonnal, hanem "ha' biztos lattak a mert az x felrakta". En valoszinuleg annyit reagaltam volna, hogy "mar tudom. Szia!".
2018. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Mivel az eljegyzésnek semmi jelentősége nincs, ezért akkor sem lenne jogos a sértődésük, ha egyáltalán nem mondanád el nekik. Majd ha esküvő is lesz, akkor arra hívd meg őket tisztességesen.
2018. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez valóban modortalanság volt.
2018. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Az eljegyzésnek semmi jelentősége, szóval nem tudom mire föl borult ki a rokonság.
2018. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eljegyzésnek semmi jelentősége?! Miért ne lenne?
2018. ápr. 27. 16:51
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Ez ugyanolyan magánügy,mint az,hogy kit akarsz meghívni az esküvődre. Kvázi senkinek semmi köze hozzá az ég világon,hogy kivel,mikor,hogyan közlöd. Kérj elnézést,hogy te nem gondoltad,hogy ezen megbantódnak aztán ennyi. Ha tovább duzzognak akkor meg is érdemlik.

Ezt egy önző dolognak tartom a részükről. Miért kell más örömét elvenni ilyen mondvacsinált sértődésekkel?

2018. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!