Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés, de kicsit másképp?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés, de kicsit másképp? Hogyan? Viccesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet: nem mindennapi találkozás, nem mindennapi viszontagságok, gyerekek....

Annyi rossz után, most boldogság, anyagi biztonság, gyönyörű gyerekek. Ezt szeretném most megpecsételni egy nem mindennapi eljegyzéssel, majd egy nem mindennapi esküvővel.

Én a nő vagyok, és én szeretném megkérni a párom kezét június 20.-án a születésnapján. Egy igen fura gyűrűt választottam, konkrétan nemesacélból készült, mert ez utal a múltunkra.

Egy baj van csak. Nem tudom, hogyan....

Annyi biztos, hogy a születésnapján reggel ezzel szeretném kelteni. De pezsgőbe tegyem? Vagy reggeli kávé mellé tálcán? Csak az a baj, hogy ő kel előbb.... Vagy tegyem este a párnám alá, és mikor ébred, tegyem fel a kérdést? Ès mi legyen a kérdés? Hozzám jössz? Elveszel?

Kérlek adjatok tanácsot.

A kérdés komoly, imádom, szeretem, a màsik felem. Nem akarom, hogy ő kérjen meg. Nem illene hozzánk. Ez így lenne tökéletes.


2015. máj. 27. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer te is megtudod erőltetni magad, és korábban kelni:)
2015. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, persze. Nem ez a baj. Nagyon rossz alvó. Van, mikor alszik 7-ig, de van, hogy egész éjjel semmit. Nem lehet előre tudni. Van, hogy hajnali 3-kor már kávézik.
2015. máj. 27. 21:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vehetnél egy héliumos piros lufit (vagy akarmilyen színût) és annak a madzagjának a végére köthetnéd rá a gyûrût. Pont az ágya fölé ereszthetnéd éjszaka, miután már elaludt, és reggel az lehetne az elsô amit meglátna. :)
2015. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3# Ez nagyon jó ötlet!:D
2015. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz ötlet. Ez tetszene neki. De arra is gondoltam, hogy mivel reggel a kávé az első, teszek egy cetlit a kávéfőző tetejére, hogy ébredés után keltsen fel. Így megoldódna a probléma.

De ez a lufi jobban tetszik.

2015. máj. 27. 21:49
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is nagyon jó a lufis ötlet, én támogatom, hogy ez legyen. :)
2015. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt is megcsinálnám, ha kávézik, hogy előtte este kiüríteném a kávésdobozt, benne elrejteném egy "Nyiss ki" dobozba a gyűrűt. Majd visszatölteném pont annyi kávéval,hogy reggel beleütközzön.
2015. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ötleteseket írtok, a #7-es válaszadó gondolata is jó, aranyos, játékos.

Kérdező, csak ügyesen és sok boldogságot kívánok! :)

2015. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon szuper. Köszönöm.
2015. máj. 27. 22:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Csinálsz neki egy habos latte-t és a tejszínhab tetejére rakod a gyűrűt meghintve apró csokival vagy kakaóporral a tejszínt. De jobb minőségű tejszínre van szükésged amiből kemény hab készíthető, esetleg habfixálót is hozzáadhatsz.
2015. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!