Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés, de kicsit másképp?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés, de kicsit másképp? Hogyan? Viccesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet: nem mindennapi találkozás, nem mindennapi viszontagságok, gyerekek....

Annyi rossz után, most boldogság, anyagi biztonság, gyönyörű gyerekek. Ezt szeretném most megpecsételni egy nem mindennapi eljegyzéssel, majd egy nem mindennapi esküvővel.

Én a nő vagyok, és én szeretném megkérni a párom kezét június 20.-án a születésnapján. Egy igen fura gyűrűt választottam, konkrétan nemesacélból készült, mert ez utal a múltunkra.

Egy baj van csak. Nem tudom, hogyan....

Annyi biztos, hogy a születésnapján reggel ezzel szeretném kelteni. De pezsgőbe tegyem? Vagy reggeli kávé mellé tálcán? Csak az a baj, hogy ő kel előbb.... Vagy tegyem este a párnám alá, és mikor ébred, tegyem fel a kérdést? Ès mi legyen a kérdés? Hozzám jössz? Elveszel?

Kérlek adjatok tanácsot.

A kérdés komoly, imádom, szeretem, a màsik felem. Nem akarom, hogy ő kérjen meg. Nem illene hozzánk. Ez így lenne tökéletes.


2015. máj. 27. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A lufi nagyon jó, :-)

Szurkolok neked kedves kérdező, és sok boldogságot Nektek :-)

2015. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :-)
2015. máj. 28. 00:29
 13/17 anonim ***** válasza:

#3. Vagyok

Majd írd meg, hogy sikerült. Tudom, még egy hónap, de kíváncsiak vagyunk. :)

2015. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Persze, megírom. :-)
2015. máj. 28. 20:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem a #3-as és a 7#-es is tetszik, de a #3-as lenne a tuti szerintem :D
2015. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Naaaaaa mi volt? Mesélj! :D
2015. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Végül egy pohár pezsgővel keltettem, abba tettem bele. A kérdés pedig az volt, elveszel e feleségül. Azonnal igent mondott. :-D Azóta le sem veszi a gyűrűt. Szóval boldog nagyon. Remélem nagyon sokàig így is marad. Jövő július 28.-ára tervezzük az esküvőt. De azt sem a hagyományos formàban. Valami olyat szeretnénk, ami nagyon nagyon más, mint a megszokott.
2015. júl. 8. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!