Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti milyen élethelyzet után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen élethelyzet után kérnétek meg biztosan a társatok kezét? Mennyi idő kell egy ilyen elkötelezettséghez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ezt Megkérdeztem egyszer egy vőlegénytől... Az válaszolta tudja a f@520m.. Mondom oké de elgondolkoztam rajta. Sztem ha készen álltok mind a ketten nem idő kérdése inkább h mennyire halad a kapcsolatotok
2015. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
2 év. De előtte éljünk együtt valamennyit :)
2015. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
min 1 év.., de szerintem nem kötelező az együttélés.
2015. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mi 2 éve vagyunk együtt.

Akármikor felhozom a témát, azt mondja: Most egyáltalán nem, majd 6-7 év múlva!

Nem tudom gondoljak-e olyanra, hogy nem akar komolyat velem. Sokat filózok ezen.

2015. máj. 18. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha azt látom, hogy társam az életben, nem kolonc aki visszahúz. Ha nem kényeskedik, nem kap hisztirohamot, legalábbis nem túl gyakran és nem ok nélkül. Ha közös a jövőképünk, az életcéljaink, nem büdös neki a munka, a házimunka, ha egyetértünk a gyerektémában. Ha van annyira érett agyilag hogy felfogja, a szerelemre nem lehet alapozni semmit, mert az elmúlik és csak az a fontos, ami azután marad. Valahogy így.
2015. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Interferencia ***** válasza:
Az kell kb., amit az ötös írt, nagyon minimum 3 éves kapcsolat, ebből legalább 1 év együttélés, de inkább mindkettő több. A tanulmányok letudva, stabil munkahely és pénzügyi helyzet; ez alapján, meg egyébként is leghamarabb 25 éves koromban.
2015. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. 3-4 év előtt nem mondtam volna igent. Ki kell ismerni a másikat, egy pár évet érdemes együtt élni.
2015. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Carragher_x ***** válasza:

Hát az emberek egy jelentős része semmi után, mert az egész intézményt feleslegesnek tartják.

Akik meg vmit tulajdonítanak neki, azoknak meg akkor ajánlott, ha már kellőképp ismeri a másikat és össze is csiszolódtak, nem (csak) szerelmet lát a másikban, hanem társat, szövetségest.

2015. máj. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes, ha azt látod, hogy az élet fontosabb dolgaiban egyetértetek. Pl. szerelem, szex, pénzügyek, gyerekvállalás, tervek a jövőben. Nem fontos, hogy h nagyon hasonlóak legyetek, de ha a fentiekben megvan az egyetértés, akkor érdemes elköteleződni. Szerintem fontos az együttélés is, de nem 2 hónapot, hanem legalább 1-2 évet. Igaza van annak, aki azt írta, csak a szerelemre alapozni nem szabad.
2015. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#4

Nem biztos, hogy nem akar komolyat, lehet, egyszerűen csak nem fontos neki. Vannak olyan ismerőseim, akik 8. éve együtt vannak, családot, gyereket terveznek, de a srác a büdös életben nem fogja megkérni a nő kezét, mert számára ez nem fontos. Mondjuk, adott példában a nőnek sem, ők így boldogok. :)

Ha te vágysz a házasságra, a párod viszont nem, ott bizony előbb-utóbb komoly gondok lesznek, ezt számításba kell venned.


Másik verzió szerint előfordulhat az is, hogy nem tudja, mi lesz veletek hosszú távon. Ez sem azt jelenti, hogy nem tervez, csak hogy (még) nem döntött.

Párom, mikor összejöttünk, velem közölte kerek-perec, hogy ő bizony nem házasodik, nem ment el az esze, nem fogja igába egyetlen nő sem. Én jeleztem neki, hogy akkor vegye figyelembe, hogy hosszú távon nem én vagyok neki az ideális, ugyanis nekem fontos. Többet nem hoztam elő a témát. Végül ő jelentette ki néhány hónap után, hogy velem talán mégis el tudná képzelni a házasságot. :)

Lehet, párodnak is arra van szüksége, hogy ne te erőltesd, hanem magától jusson arra a döntésre, hogy élete végéig rád van szüksége.

2015. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!