Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők, hogy élik meg azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők, hogy élik meg azt ha a gyerekük átlag alatti kinézetű, vagy másképp kicsit rondácska, nem szép, nem jóképű?

Figyelt kérdés

Rendben van, hogy egy szülőnek a gyermeke a legszebb.

De valahol ők is tudják, ha az a gyerek nem egy szép lány vagy nem egy jóképű fiú, akinél a szülők saját maguk is tudják , hogy ezzel a kinézettel a gyermekük nehezebben érvényesül, akár életben akár párkeresésben.


gondolom a kérdés lényegét értitek.


2018. ápr. 7. 15:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Főleg ahol az adott gyermek lány vagy fiú, ezzel is van elfoglalva, hogy ő amolyan nem szép ronda, és mondjuk azt hajtogatja , hogy nem kell senkinek mert ő így meg úgy néz ki.
2018. ápr. 7. 15:06
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem a külsőd miatt szégyenkeznek a szüleid, hanem azért, mert ilyen degenerált h..lyeségeket beszélő gyereket neveltek belőled.


Ember, átlag alatti??? Ki az átlag? Ki a szép? Ki a csúnya?


Ezt most direkt csináljátok?


FOGJÁTOK MÁR FEL VÉGRE!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek más tetszik, más az ízlése. A szépség relatív.

Akire te azt mondod, hogy szép, van aki meg azt mondja rá, hogy csúnya. És fordítva.


Nincs kőbe vésve, hogy ki a szép, ki a csúnya, ki az átlagos.


Akkor minden magyar ember kövér. Hisz a cikkek azt mondják, hogy Mo. az egyik legelhízottabb ország. Ergó, a lakosság nagy része kövér ember!

De ettől függetlenül nemcsak kövér emberek élnek az országban.

2018. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

"Ki a szép? Ki a csúnya?"


megmutatom hogy kell kideríteni:

ha 100 ember szerint csúnya, 1 szerint szép, az sajnos csúnya

2018. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Hidd el - és lehet valóban nem fogod elhinni - de a szülők nagy részét egyáltalán nem érdekli, de talán pontosabban fogalmazva, fel sem fogja, hogy a felnőtt gyerekének esetleg a külső adottságai miatt nincs esélye a csajoknál. Én 24 vagyok, alacsony és sovány valamint kölyökképű, természetesen szűz és a szüleim mindig azt hangoztatják, hogy fejben van valami súlyos gond velem, mert - ezt hallgasd! - teljesen átlagos magasságú (170 vagyok) és jó súlyban vagyok (52 kilóval). A szülők nagy része álomvilágban él és 18 év feletti gyermekük - aki már felnőtt ember - problémái miatt nem is éreznek semmilyen empátiát és bűntudatot. De általában már tinédzserként sincs rá idejük, nemhogy amikor már önálló felnőtt ember. Hidd el, hogy az ilyen érintett szülőket ezerszer kevésbé hatja meg szűz gyermekük társkeresési problémái, főleg, hogy ők még egy más generációban nőttek fel, amikor még valóban a belső értékek számítottak jobban és fel sem tudják fogni, hogy a mai világban genetikai selejtezés folyik társkeresés címszóval.
2018. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én segítenék neki hogy együtt dobjunk a külsején.
2018. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerencsére olyan családban születtem,amiben nincs ronda ember.Nem is tudom milyen lehet az élet ronda fejjel.Ha lenne gyerekem és valami gnóm kinézete lenne,reálisan látnám,nem ájuldoznék tőle hogy milyen szép,max. segítenék neki hogy nézzen ki jobban,közben azért csalódott is lennék hogy milyen géneket örökölhetett..
2018. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Folyton rejtegetik a vendégek előtt, mint a Woody Allent a szülei... :)
2018. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a szépség körül forog a világ.

Egy jó szülő talpraesettnek, önállónak és intelligensnek neveli a gyerekét, így a gyerek nem a külsejével akar minden áron érvényesülni, és nem is fogja összetörni, ha rondább, mint a többiek.

2018. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kifejezetten ronda, olyan átlagos vagy átlag alatti szépségű vagyok (szerintem), de nyilván ez ízlés kérdése is. A szüleim kifejetten örülnek a dolognak, mert ők nem vitték valami sokra a karrierjükben (amúgy megtehették volna, de inkább a saját elhatározásukból a család, gyerekek mellett döntöttek) és ezt a "hiányosságukat" mindig is rajtam keresztül szerették volna kiélni. Ha mondjuk megemlítem, hogy "ha majd egyszer lesz családom...", akkor az a válasz, hogy még feleslegesen gondolkodom ilyeneken, csak tanuljak inkább (20 vagyok, nem valami tinilány aki a jövőről álmodozik). Biztos rosszul viselnék, ha barátom lenne, mert akkor nem csak tanulással tölteném minden időmet.
2018. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!