Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bántalmazó férj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó férj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy,hogyan hagytátok el a férjetek aki bántalmazott,mennyi idő után,mennyi gyerekkel,hova mentetek?

Gyerekeken mély nyomott hagyott?

Igen,sajnos erre készülők és sajnos a családomra nem számíthatok..

Köszönöm a válaszokat.


tegnap 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan gyerek vagyok, aki egy bántalmazó apa mellett nőtt fel, mert az anyukája nem tudta elhagyni azt a parasztot. Kérlek ne hagyd , hogy a gyereked is tönkretegye. Minél hamarabb tudsz, annál jobb ha elmész. Lelkileg nagyon megviselt az apám engem, 20 évesen teljesen idegrocsá váltam miatta. A legjobb a távolság, aztán valahogy lesz. De az a valahogy a legjobb, minthogy vele légy. Neked is és a gyerekeknek is.
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondhatják néhányan, hogy hogyan, de azzal nem mész semmire. Mindenki speciálisan más.

Ha kriminális a helyzeted, kérheted a Máltai Szolgálat segítségét is, átmeneti elhelyezésre, míg elválsz és rendezitek a dolgaitokat.


Vagy albérlet, ügyvéd. Kérd a kerületi családvédő szolgálat segítségét.

tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Így nőttem fel én is..Mai napig nem tudok ezért haza menni(szüleimhez),mert mindig veszekedés van,verekedés.

Nem akarom elrontani a kislányom életet,már most. Mindenképp azon leszek,hogy jobb életet,nyugodt kőrülményeket biztosítsak neki!

tegnap 23:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Próbálok erőt gyűjteni,meglátni azt,hogy lehet még boldogan élni,ilyen kapcsolat után. Jól esik ilyeneket olvasni,hogy egy anyuka boldog a gyerekével és,hogy ott hagyott magára egy bántalmazó egyedet.
tegnap 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyi családsegítőtől segítség kérése.
tegnap 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha elmész az ilyen kapcsolatból az mély nyomot hagy a gyerekeken. Sokkal nyugodtabbak lesznek és nem nőnek idegroncsá.
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!