Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 49 èvesen fèrfikènt egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

49 èvesen fèrfikènt egyedül maradtam a gyerekekkel(2 gyerek). Asszony èlni akar,szerelme van,bulizik,sok partnere volt mielőtt gyorsan talált valakit, kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

De a nők azóta minden elismerés ellenére kerülnek mint a leprást.Rettentő kèpmutató hogy ha nekik van gyerekük,akkor a p'ncièrt cserèbe fogadd el,de ha egy fèrfinak, akkor átnyergel másik f'szra.

Vajon van bármilyen remènysugár ebben az èletben?



#elhagyás #reménytelenség #kapuzárás #inkorrekt #Egyedülnevelni #Kettősmèrce
tegnap 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Nyugi haver. Take it easy.

Van reménysugár. Tombold ki magad, gyászold el a házasságod és koncentrálj a gyerekekre.

Egy-két év múlva, ha visszanyered az önbizalmad, akkor majd összejön egy újabb kapcsolat.


Most még túl sérült vagy, nem is vagy még érzelmileg független, és ezt érzik a nők.


Koncentrálj magadra, egyél egészségesen, sportolj, és ha eljön az idő, ismerkedj.

tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11

Köszönöm!

tegnap 18:26
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy a Szex és New Yorkban nem volt Karen, csak szólok :)


Te most dühös vagy és csalódott, és keserű. Ezen kell először túllépned. Milliókkal megtörténik nap mint nap hogy elhagyják, megcsalják őket.


Barátom pár éve 3kicsivel maradt egyedül, ott is lelépett anyuka, meg sem állt egy másik földrészig, és nyáron volt az esküvője egy szintén 3 gyerekes, özvegy anyukával. Szóval mindenhonnan fel lehet jönni.


Próbáld túltenni magad a történteken, sportolj az nagyon sokat segített nekem, és adj időt magadnak. Nekem így is 2 év volt túllépni a váláson, és onnan még 2 év volt mire találtam egy normális párt újra. Szóval kitartás.

tegnap 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg rögös pálya apukaként gyerekekkel új kapcsolatot alakítani, és engem is meglepett először, amikor anyukák utasítottak el azért, mert velem él a gyerekem.

De idővel, amikor sikerült berendezkedni az új életbe, már én lettem nagyon válogatós, leginkább a gyerek miatt.


Nálad még valószínűleg elég friss a sérelem, egy kicsit lépj hátra, koncentrálj a gyerekekre, és ahogy csillapodik a harag, úgy nyílik majd szélesebbre a lehetőségek kapuja.

Addig is jó, ha tudod, rengeteg nő sorsa ugyanez pepitában, kezdetnek rájuk legalább legyél tekintettel.

tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

#9 Mivel sok hozzád hasonlónak nem klikkel, hogy miért kapnak egyes férfiak negatív válaszokat, ezért itt egy útmutató, kérdező kérdését használva:


normális kérdés ami tiszteletet érdemel, és komolyan lehet venni:

egyedülálló apaként hol érdemes ismerkednem, és milyen nőknél lenne esélyem? van esetleg valakinek hasonló tapasztalata?


bunkó hisztis ösztönlény kérdés:

a nyakamban maradt a gyerek a válás után, és én, áldozat nem tudok nőt szerezni. bezzzzzzeg a nőknek a pnájuk miatt minden könnyű, még a fattyaikat is elviselik a férfiak. #kettős mérce

#igazságtalanság

#inkorrektség


Nem kérdező helyzetén kárörvendenek a válaszolók, hanem a stílusát tartják elfogadhatatlannak. Érti?

tegnap 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15 anyukád az ösztönlèny,rohadnál meg!

Abban a stílusban írom meg az igazat, amiben nekem tetszik.

Tudtam hogy bepipul a sok álszent ribi,kit èrdekel baszki,hát pont jól le is írtad te kis fsztarisznya

tegnap 20:43
 17/20 anonim ***** válasza:
Erős a gyanúm, hogy te nem a gyerekek miatt nem találsz nőt, hanem a stílusod miatt. Szerinted mégis ki akarna egy olyan pasit, aki úgy beszél, mint te?
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szegény gyerekeket egy életre megnyomoríthatja lelkileg, hogy ott hagyta őket az anyjuk. Hány évesek?
ma 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bezzeg, ha apuka lép le, az úgy nagyjából rendben van.
ma 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19


Miért lenne rendben? A válás rendben van, de attól még nem kéne lelécelni egyil szülőnek sem.

ma 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!