Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után hogy volt tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után hogy volt tovább? Hova költöztél, nehéz volt anyagilag egyedül...? Mennyi idő alatt jöttél helyre, minden értelemben? Élnél újra valakivel vagy jobb egyedül? Váló vagy elhagyott fél vagy?

Figyelt kérdés

aug. 14. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Elhagyott fél vagyok. Anyukámhoz költöztem a lányommal. Így tudtam megoldani, hogy tudjak félretenni. Dolgozom, majdnem egy éve igyekszem lelkileg helyreállni.

Én ismerkedem valakivel úgy 5 hónapja. Majd kiderül mi lesz, érdeklődik a lányom felől (többet, mint az apja), még nem találkoztak. El tudnék képzelni vele közös életet, hiszen közösek a vágyaink az életben. De még nagyon friss, idő kell.

aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elhagyott fel vagyok. Nem koltoztem sehova,gyerekeim jonnek gyakran, gyakorlatilag egyedul tartom el oket a birosag dontese ez volt. Lelkileg nagyon megviselt a hercehurca sok igazsagtalansag a per folyamàn, sulyosan meg is betegedtem de kijottem belole. Sokat sportolok ez maradt oromforrasnak, ez biztosit lelki egyensulyt. Drukkolok Neked kerdező hogy jol sikeruljon az eletetek es a Kislanyodnak is boldog gyerekkora legyen.
aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs nem a kerdezonek hanem az 1 esnek irtam a jokivansagaimat( 2es voltam)
aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyott fél vagyok.

Nem költöztem sehova maradtam a házban amiért nagyon sokat dolgoztam.

Váláskor megegyeztünk,hogy a ház a gyerekeké lesz.

A három gyerek közül a két fiamé lett a ház a lányom lemondott róla ő azt mondta,hogy neki az életben nem kell semmi az anyjától.

Most a kisebbik fiammal és a párjával élek együtt.

A holtig tartó haszonélvezeti jog az enyém marad.

Nem akarok új kapcsolatot nagyot csalódtam az életben.

Már több mint három éve,hogy elhagyott de még mindig bánt ahogy velem viselkedet.

Nekem már csak a gyerekeim maradtak hála istenek jó viszonyba vagyunk a két nagyobbik vidéken él.

Majdnem mindennap beszélgetünk az ünnepekek és a születésnapok alkalmával mindig összejövünk az édesanyjuk kivételével.

aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!