Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Középkorúaknál mi volt a fő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorúaknál mi volt a fő válási ok?

Figyelt kérdés
50-60 éves korosztály érdekelne .22 éve vagyunk együtt 50 évesek elmúltunk és jönnek a gondok. Eddig azt hittem tudjuk tolerálni egymás kicsit rosszabb tulajdonságait, nem véletlenül vagyunk együtt olyan régóta, gyerekek is kirepültek már.Férjem makacs eleve ez nála alap tulajdonság.Ez sajnos az idővel olyan szintre erősödik hogy semmit nem beszél már meg velem itthon se,pl mit hogy szeretnék.Szerinte pedig én változtam nem indokolja meg konkrétan miben csak ennyit mond hülye lettem :D A vitáink napi szinten vannak már.Megbeszélni nem tudjuk mert szerinte én vagyok egyedül a hibás.Váláson gondolkodom, mert már minden gondolatom csak akkörül forog de jó lenne inkább egyedül.. kezdek depresszióba esni.Sokat sírok emiatt. Nem akarom hogy tönkretegyük egymást feszültek vagyunk egymás társaságában. Egyre több mindenben nem értünk egyet. Kérdésem arra irányul nálatok ez válook lenne vagy ennél durvább dolgok történtek?
júl. 21. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha a kapcsolatban nem erzemagam jol es a masik nem partner a megoldasban akkor annak vege.

Kilepek belole akar szeretem akar nem

júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikről tudok válásokról 40en túl, ott a fő témák a féltékenységen és pénzen mentek.
júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lecseréltek egy fiatalabbra.
júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad, a férjed lehülyéz, nem tudtok beszélni, és folyton a váláson gondolkozol, ezek összessége elég durván válóok.

Én 16 év házasság után 40+ évesen, két gyerekkel váltam el. Nem mondom, hogy könnyű volt, még most is előfordulnak mélypontok, de nem bántam meg. Sokkal nyugodtabb vagyok. Új párom lett, aki mellett nagyon boldog vagyok, és újra megtaláltam önmagam.

Úgy vagyok vele, hogy egy életem van, az én döntésem volt megpróbálok-e még boldog lenni a következő 30-40 évben, vagy maradok ahol vagyok. A kettő együtt nem ment. A te esetedben neked kell döntened.

júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, persze, mi ezen a kérdés?
júl. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!