Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerek kérdés miatt válni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek kérdés miatt válni?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk, mindkettőnk úgy képzelte el, hogy családot szeretne, aztán az évek alatt bennem valami megváltozott. Már egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék gyereket, legalábbis most nem, és nem tudom később ez változik-e. Az érzésen túl nem is érzem megfelelőnek hozzá a helyzetünk. Másfél szobás albérlet, megtakarítás 0. Én le tudnám élni az életünk ketten, a férjem viszont nem. Türelmes, de az, hogy nem tudom mit fogok érezni 1-2 év múlva minden egyes napomat megkeseríti, nyomást helyez rám és aggódok mi van ha az idejét rablom. Valaki volt már hasonló helyzetben?
jún. 30. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Rabolod az idejét igen, engedd el. Had legyen mással egy boldog családja.
jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az anyagiakra mit mond?


Hogy akar gyereket nevelni, ha kettotöknek két teljes fizetésből nem sikerül megtakarítást képezni?

jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3, majd megoldjuk, mindig megoldottuk valahogy ez a válasz
jún. 30. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, igazából én emiatt biztosan nem válnék el. Miért er valakinek többet egy meg nem született gyerek, mint az élete szerelme? Nálunk is így indult, mindketten szerettünk volna a jövőben, de bennem is változott ez. Sokszor beszeltunk róla, hogy mit gondol erről, de úgy van vele, hogy le tud mondani egy meg nem született gyerekről, akit nem is ismer, de rólam nem. Nyilván ez a kettőnk döntése, de bármi lesz is, együtt maradunk. Igazából neki az is jó ha lesz és az is, ha nem.
jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom simán elhagyott volna azért mert nem szülök neki gyereket. Szültem neki, a gyereket nem bántam meg, de azt igen h neki szültem. Ez egy örök törés lett az életembe h csak így kellettem neki. Hülye voltam, naív és szerelmes. Mára már csak hülye vagyok.
jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
5, a szaporodás az egyik legősibb és legerősebb ösztön. Nyilván, mivel emberek vagyunk, nem mindenkiben él már erősen, de a többségben igen, most ha valaki vágyik gyerekre, azt nem tudja elnyomni.
jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de miért vagyok lepontozva? A párom saját akaratából, tőlem fuggetlenul hozta meg ezt a döntést, nem kényszerítettem semmire. De hozzáteszem, hogy egészségügyi okok miatt lehet, hogy nem is lehetek terhes.
jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ezt el kell fogadni és ki kell tudni jelenti hogy nem egymást keresitek kár húzni az időt
jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

4. Én nem pontoztalak le, de az életem szerelmén megakadt a szemem, hogy úristen, mekkora hülyeség ez. Lehet, hogy más ezért pontozott le.

Egyáltalán nem tötvényszer, hogy valaha is szerelmes voltál abba, akivel együtt vagy. Ha volt is, netán van is még valami szerelem, vagy szerelemféle érzés, akkor is egy kapcsolatban az egyik fél mindig jobban szeret, mint a másik. Olyan nincs, hogy pont egyformán szerelmesek, vagy pont ugyanúgy ragaszkodnak egymáshoz. Az a fél, aki erősebben szeret se biztos, hogy valaha is szerelmes volt a másikba.

jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Itt most nem a szerelem kérdésköre volt terítéken, hanem a gyerekvállalás. Nyilván az összes eddigi kapcsolatom egybevetve a jelenlegi párom az, akivel a leginkább működőképes és kiegyensúlyozott a kapcsolatom, szóval nekem ő az életem szerelme. De akkor ezek alapján senki ne jelentsen ki semmiről semmit, mert úgyis csak az ember halálos ágyán derül ki, hogy valóban úgy volt-e, ahogyan akkor gondolta.
jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!