Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedülálló anyukák! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák! Mennyire nehéz az életetek egy gyerekkel? Van segítségetek?

Figyelt kérdés

#anya egyedül
2021. aug. 1. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És az elhagyott egyedülálló apukákkal mi van ?
2021. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk annyira rossz volt a helyzet,hogy valahol megkönnyebbültem mikor elment.Beleszeretett a sokadik szeretőbe, sajnos volt már amit megbocsájtottam,es bár utána semmi gyanúsat nem tapasztaltam,a női megérzésem nem csalt.Igy mikor azt mondta,hogy elhagy,nem marasztaltam, ő pedig hálás volt, hogy nem volt cirkusz így rendben lezajlott minden.


A lakás az én tulajdonom volt, jól keressk,autóm is van, ő is tisztességes gyt-t ajánlott így egy darabig minden oké volt. Anyukám nyugdíjas,ő segít.


Kétszer volt kisebb cirkusz,mikor a nő elhagyta,vissza akart jönni újfent,nem engedtem,és egy nagyobb cirkusz amikor párom lett, na ott jöttek a már írt ajándékkal megvett,édességgel,kólával tömés mert hát ugye tudvalevő,hogy az ilyet nem szeretem.

Aztán a részemről teljes közöny ( annak mutatása legalábbis) ezt is megoldotta.


Lényegében jól jöttem ki az egészből,de ezért súlyosan megszenvedtem évekig mellette,tanultam belőle.

2021. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, lehet én vagyok a fura, de engem pont nem érdekel a társkeresés. Élvezem, hogy nem kell senkihez alkalmazkodnom, senki igényeinek megfelelnem és így tovább. Púpnak a hátamra hiányozna valami férfi. Jövünk, megyünk, programjaink vannak, élvezzük az életet a lányommal. Mondjuk nekem a férjemmel ha úgy nézzük nem lett volna baj, mindenki szerint tökéletes férj és apa stb. de egyszerűen annyira más irányba fejlődtünk, eltávolodtunk egymástól 13 év alatt, hogy lehetett volna bohóckodni, de csak kirakat házasság volt már, csak irritált, hogy házasok vagyunk, de minek. Szóval én úgy vagyok vele, hogy ha őt nem bírtam már elviselni, akkor mindenki más csak hülyébb lenne, ha érthető, amire gondolok. Plusz nekem nem kell olyan, amiket hallok, hogy az új pasit zavarja a gyerek stb. Egy se lesz az apja úgyse, egy se fog vele úgy bánni.
2021. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!