Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák hogy kezdtetek ùj életet?kaptatok segitséget valakitöl kezdésnek?

Figyelt kérdés
8éves kapcsolatom teljesen megromlott, van gyerekünk is szülök nincsenek, szeretnék lépni és boldog életet élni,de fogalmam sincs merre hogyan tovább! Gyerekemért bármit!
2021. márc. 25. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen.

Bővebben: rohadtul nehezen.

Van saját lakásom és kocsim, és épp örököltem annyit, amivel kihúzhattuk addig amíg újra lett munkám - mert épp az sem volt amikor minden összedőlt - ez volt a szerencsém. Ha ez sem lett volna, tényleg nem tudom mihez kezdtem volna.

A boldogság relatív, számomra az is az volt, hogy az otthonomban végre biztonságban voltam és egy halom dologban dönthettem végre magam is. Senki nem kért számon piszlicsáré apróságok miatt, senki nem túrkált a cuccaim közt és nem horkolt mellettem gőzgép módjára.


Az jó volna, ha lenne saját időm is, nem csak este 11 - reggel 6 között, de ez ezzel jár, nálunk a gyerekkel azalatt is mindig én voltam, míg "együtt voltunk" .

2021. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Én kivettem egy albit és szépen lebeszéltem a párom családjával, hogy kikapcsolódásra van szüksége, a húgával elmentek Vietnámba mert ez kimaradt mindkettejük életéből (régen mehettek volna de sajnos nem engedte őket az anyukájuk) szóval elmentek 10 napra és én addig összepakoltam és átszállítottam a cuccokat az albérletbe, szépen kialakítottam magunknak és már csak a lakás maradt az exemnek. Ez azért volt mert kiderült, hogy kb 8 hónapja MEGINT csalt MEGINT valami férjezett muffal. Vissza sem néztem. Gyermeket vittem isibe, dolgoztam, stb, elkezdtem énekelni, kikapcsolódni, barátozni, ismerkedni. Egy évig éltünk ott, majd a 3 hónappal később megismert párommal egy idővel később vettünk egy házat és boldogan élünk amíg meg nem halunk.

Ez Budapesten történt, kb. 4 éve. Ha össze tudod hozni, csináld meg, minden rendben lesz, ha annyira rossz a kapcsolat még egy szépen berendezett ablakos egy szobás is elég átmenetileg vizesblokkal, kis konyhával... az én kisfiam legjobb időszaka volt, amikor a nagy ágyban csak mi ketten együtt aludtunk. Most, 12 évesen is amikor a párom nem alszik otthon, együtt alszunk, szép fényeket rakunk fel és nagyokat nevetünk :)

Minden rendben lesz!

Minden rendben lesz!

2021. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehez volt! Nekem a szuleim sokat segitettek de igy is rengeteg nehezseggel kellett megkuzdeni. A maganyrol nem is beszelve...Nagyon nehez gyerekkel olyan ferfit talalni aki elfogad es szeret.
2021. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Óriási megkönnyebbülesvokt!
2021. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, a szüleim már meghaltak, egyedül kellett talpra állnom.
2021. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Autó lakás van nem vagyunk házasok,kértem a segítségét a gyerekünk miatt is igazából semmire nem mentem ha uj életet akarok menjek :/ szülői segítség nincsen nem baj ha nehéz de menni akarok bárhogy is:(
2021. márc. 25. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lakva, hanem válva (szakítaskor) ismered meg a másikat.


Én is csak olyannal kezdenék újra, akitől "szívesen válnék" (na, értsd jól... 💁‍♀️nem lenne egy önző féreg ha a saját közös gyerekünk jóllétéről van szó. nyilván az én igényeiket én felelek, de a gyereket közösen vállaltuk, ebből finoman szólva nem fair dolog kitáncolni).


Menni fog egyedül is, csak az időbeosztásod lesz hajmeresztő ha ehhez nincs segítség.

2021. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

13 évig voltunk együtt. Két gyerekkel hagytam el. Édesanyám segít. Testvéreimre is számíthatok bármikor.

Viszont nagyon magányos vagyok, hiányzik egy társ.

2021. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Akkor mi a kerdes? Mesz es kesz.
2021. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!