Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik babával lettek egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik babával lettek egyedülálló anyák, hogy tudtátok elfogadni, hogy egyedül maradtatok?

Figyelt kérdés

Értem itt ezalatt, hogy nincs egy társad, akire támaszkodhatnál, nincs kivel megbeszéld a mindennapi dolgokat, intimitás hiánya.

Esetleg ha új kapcsolatba kezdtél, (legyen az komoly vagy csak szexkapcsolat) mennyi idő után sikerült és nehéz volt e így ismerkedni?


2021. júl. 16. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Környezetem példáját tudom felhozni.

Unokahugom most 25 éves, fiatalon esett teherbe, 3 gyermeke van, a legnagyobb 6 éves a legkisebb 3. Apukát ő hagyta el mert börtönbe került. KB 6 hónapig lakott a családnál, amíg nem tudott saját albérletbe menni.

Hamar túl tette magát szerencsére az apukán mert nem volt egy jó ember.... Költözés után 2 hónappal kezdett ismerkedni a badoon. Először csak szexkapcsolatot akart, alakult is pár neki, aztán randizott is később. 3 komolyabb randija volt, nem gátolták a gyerekek semmiben. Unokahugom volt a gyerekek miatt "túl" válogatós. De megtalálta az igazit. Azóta már együtt élnek a pasival és a gyerekekkel. Soha nem tapasztalt nehézséget, de távolabbi ismerősi körben sem tapasztalom.

Illetve anyukám amikor elvalt apumtól 11 éves voltam, hát emlékeim szerint anyumnak is mindig volt pasija 😅 szex is és komoly is.

Volt amikor nehéz volt nekik egyedül, de ez csak egy pillanatnyi érzelmi kilengés volt.

Család, barátok mindig segítettek. De önmagában nem volt nekik nehéz a pár találás. De nyilván nem vagyunk egyformák. Van akinek nem ilyen egyszerű...

2021. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Sokszor sokkal jobb egyedül lenni a babával, mert csak magatokra figyelhetsz, nem kell még napi csatározásokat folytatni a hétköznapi apró dolgokban, nem kell figyelembe venni a férfi igényeit, aki biztos, hogy mást akar enni, máskor akar enni, más ritmusban kel és fekszik, nem kell rá vasalni, az ő igénye szerint takarítani vagy egyéb mást.

Természetesen családpárti vagyok, de a fenti dolgok nem mindig kellemesek.

2021. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1es kimondta a lényeget. Nagyon sok múlik azon, hogy van-e támogató család melletted. Rengeteget számít mind anyagilag, mind érzelmileg.
2021. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2: Persze egyszerűbb lehet az élet férfi nélkül, de azért így nem az igazi szerintem.
2021. júl. 17. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!