Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megteheti h nem adja oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti h nem adja oda a lányomat?

Figyelt kérdés

Feleségemmel pár hónapja váltunk el!A gyerek láthatásában közösen egyeztünk meg, bírósági végzés nem volt!Egy ideig oda is adta a lányomat!

Aztán most a volt feleségem nem akarja odaadni láthatásra 2 hetente hétvégére, pedig ebben egyeztünk meg!A lányunk 7 éves!Mit tudok tenni?Megteheti h nem adja oda a lányomat?Azt mondta azt majd ő dönti el h mikor adja oda és mikor nem!


2010. aug. 10. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
bíróság,legyen hivatalos végzés is arról és akkor már nem teheti meg h nem adja oda a láynod
2010. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

meg az anyja valagát...menj szépen bíróságra és kérd a láthatás megállapítását, aztán, ha nem adja nyugodtan lehet feljelenteni.



marhára nem értem az ilyen nőci hogy meri magát anyának nevezni, mikor csak a gyerekkel baszik ki....

2010. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen vele szúr ki a legjobban :( Egyre zárkózottabb a kislányom!megváltozott nagyon!nem foglalkoznak vele nem játszanak vele!csak beküldik a szobájába és ott van egész nap!gyerekek közé sem viszik:(
2010. aug. 10. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
hát igen ezzel csak a gyerekkel szúr ki nálunk anya simán elenged apához és nem csak kéthetente hanem amikor apa el szeretne értem jönni akkor mehetek
2010. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha közös megegyezéssel váltatok, tehát ha már lezajlott a dolog, hogyhogy nem volt bírósági végzés? Ha közös megegyezéssel a 2 szülő beadja a papírokat, akkor ez alapján hoz a bíróság határozatot, de akkor is hoz, amit be kell tartani mindkét félnek. Ha pedig még nem volt végzés, gyanítom nincs lezárva az ügy, elválva sem vagytok törvényesen. Ilyen esetben, ha nincs még bírósági végzés, tulajdonképpen megteheti, hogy nem engedi veled a gyereket. Nagyon elitélendő, és jogtalan, de megteheti, ill. pontosabban nem tudsz sokmindent ezellen tenni. Max. kéred a bíróságon indítványban, hogy ideiglenesen, soron kívül szabjanak meg láthatási rendet, amit be kell tartani az ügy teljes lezárásáig. Ill. érdemes lenne ügyvéddel is beszélned, ő tudja ennek a pontos, törvényes menetét.
2010. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is kérhetnéd akár, hogy nálad lakjon a kislány. Nem? Hogyha úgy érzed, hogy tényleg ennyivel jobb lenne neki nálad. Szerintem hülyeség rávarrni minden elválásra, hogy a gyerek az anyukánál marad.
2010. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Vagy úgy váltatok el közös megegyezéssel, hogy a gyerek láthatásban nem egyeztetek meg írásban, így arról nem is határoztak? Az viszont nagy ballépés volt, ha így volt! Előre soha nem tudhatja az ember. Ha békében is válnak el, akkor is számítani kell arra, hogy mi lesz akkor, ha valami megváltozik? Akkor mi alapján intézik majd a láthatást? Ilyenkor szerintem csak egy újabb keresettel lehet kérni külön a gyerekelhelyezést, láthatás szabályozását.
2010. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na.... 14:46-os a 14:42-eshez.. bocs
2010. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bíróság. Ilyet nem tehet!
2010. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gyerekben csak szóban egyeztünk meg!a bírónő annyit kérdezet h gyerekláthatásban megegyeztünk e mondtuk igen és ennyi!a lakás az amiben nem egyeztünk még meg!

Gyámügyre fogok bemenni és elvileg ott tudnak tenni valamit!

Elhoznám én magamhoz szívesen, de a munkámból adódóan nem tudom emgoldani, van hogy éjjel éjfélkor érek haza a munkából a nagyszülők emg nagyon emssze laknak :(

2010. aug. 10. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!