Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Csak én vélem pofátlanságnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vélem pofátlanságnak?

Figyelt kérdés
A bíróság minden hétvégére láthatást ítélt meg az ex nejemnek de én még hétköznap is elengedem hozzá a fiamat. A nyári szünet első vagy második fele illetné meg de nem tudta vállalni csak minden második héten ebbe is bele mentem, de most követeli a bárányhimlő miatt elmaradt hétvégét is, ráadásul ragaszkodik hozzá hogy ez a mostani hosszú hétvége legyen amire én is készültem. Mit tegyek?
2010. aug. 10. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Az ő fia is.

Örülj neki, a gyerek érdeke, hogy minél többet találkozzak.

Hogyhogy az apának ítélték a gyereket? :O

2010. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

igen, az első válaszolónakigaza van. az ő gyereke is. :)

de tényleg, miért neked itélték??:O

2010. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban pofátlanság! Csak akkor vinni el a gyereket,amikor éppen kedvem van! Ha egy apa tenne ilyent,akkor a keresztvizet is leszednék róla.

Beszéljetek meg egy másik időpontot,amikor nektek is jó. Ha olyan szerecsés vagy,hogy neked ítélték a gyereket,akkor az anya alkalmazkodjon hozzátok.

2010. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

elmondod, hogy rajtad kívülálló ok (bárányhimlő) miatt nem tudott a gyerekkel lenni, és hogy te erre a hétvégére már készültél. elmondod, hogy örülsz, hogy viszi a gyereket, és az jól érzi ott magát, biztosítod afelől, hogy szívesen elengeded, de most megkéred, hogy keressen másik időpontot, mert te már fix programmal rendelkezel.

higgadtan, tárgyilagosan, nyugodtan.

2010. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Ugy veszem le, uccsó, te is pasi vagy, és csak a ffi. szolidarité szól belőled.

Valóban meg kell beszélni, de gondold csak el, ezzel csak egy háború indulna el, aminek a gyerek inná meg a hozadékát.

Emlékez csak a bölcs salamoni történetre, amikor egy anya és egy álanya vívott a gyerekért.

2010. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
emlékezz, és u.előttinek.
2010. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is finoman egy másik időpontra kéne terelned a dolgot, nem tudom mennyi idős a gyerköc, de esetleg megkérdezhetnéd tőle, hogy Ő mit szeretne.
2010. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos láthatási időn kívül, nem vagy köteles elengedni a gyereket. A láthatási idő, nem bepótolható, ha nem él vele elveszik. Így is jó, hogy elengeded a gyerkőcöt, bár ez az ő érdeke hiszen az anyjára szüksége van. Szépen mond meg, hogy programotok van, válasszon másik időpontot. Vagy ahogyan írték, puhatold ki, hogy a gyerkőc melyik programot várja jobban. A gyerkőc hálás lesz, ha úgy döntesz, ahogyan ő is tenné.
2010. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
A hivatalos láthatási idő igen is pótolható. Akkor is ha a szülő nem ér rá és akkor is ha rajta kívül álló okok miatt nem tudta elvinni a gyereket. Természetesen csak a hivatalos érthető!
2010. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy én írtam félreérthetően, de nem szívesen megy sőt volt már rá példa, hogy nem is ment. Amúgy felelőtlen, önző nemtörődöm, beképzelt, hazudozó, házasságtörő (valószínűleg több partnerrel, egy az bizonyítást nyert), nagy mértékben befolyásolható, ha a helyzet úgy hozná a saját lábán megállni képtelen nos ezért maradhatott velem a kisfiam (6 éves lesz ősszel). A birtoklási vágy vezérli és az engedékenységemet azzal hálálja meg, hogy a gyerkőcöt azzal tömi amivel csak lehet így már minden voltam már csak akasztott ember nem. A csemete meg nem hülye ezért mindenkinek és minden hol kérdésre elmondja , "apánál szeretek a legjobban lenni" és ezt úgy, hogy én nem vagyok ott, hogy befolyással lehessen vádolni, ebből kifolyólag az ex által kezdeményezett gyermekpszichológiai foglalkozásokat is lezárták.
2010. aug. 10. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!