Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sosem békül már ki velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem békül már ki velem?

Figyelt kérdés
Barátom 4 év után smsben kidobott. Sosem jött velem sehova, bulizni se sőt még fagyizni sem. Egy éve lelki trauma érte ezt annak fogtam fel. Most hogy felépült belőle, kihajít. Egy hete még a közös nyaralást tervezte, Hogy együtt elmegyünk albérletbe összeköltüzünk, mindent megkaptam tőle amit kiejtettem a számon. Ezeket úgy fogtam fel oké minden. Utánna várt az sms hogy vége mert unalams neki. De könyörgöm hogy tegyem izgibbé ha nem jön velem sehová? Szégyell? Szombaton felmentem bulizni és fennt volt...felment a lány unokatesójával (másodunokatesója ugyhogy elgondolkoztam hogy kitudja mivan közöttük most ismerte meg nemrég)...velem sosem jött szilveszterkor együtt sírtunk mikor elmentem hozzá könyörögni jöjjön fel velem iylen 1x van egy évben..és nemjött...most emailemen a közösség mappában láttam reggel belevan olvasgatva és csomó levél kitörölve..olyanokat elolvasott hogy szidtam őtt bnőmnek milyen gerinctelen hogy sms-ben szakit meg h eddig sajnáltam őt hogy nincs senkije...teljes szívemből szeretem tudom ott rontottam el hogy mindíg az volt amit ő akart és nem álltam a sarkamra most meg hogy ezeket elolvasta tuti nemfog keersni sem...ti mit tennétek? Az én hibám? nagyon haragszom rá az sms miatt hogy nem merte a szemembe mondani..de attól szeretem :(
2011. aug. 22. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

ne fuss utána, nehogy még azok után, hogy ilyen kis paraszt módon viselkedett, még te fuss utána!!!

hagyd a p.csába, egy bunkó se.gfej...

sosem szeretett igazán, ha most "erőszakkal" visszaszerzed, méginkább nem fog....

2011. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem akarok futni utánna....csak nem értem miért hitegetett utánna meg dobott ennyi idő után..velem sosem jött sehová az unoktesójával meg amint szakitottunk felment...
2011. aug. 22. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ennyit jelentettél neki, ez azt jelenti...

nekem ilyen pasi akkor sem kellene , ha utánam hajítanák...ha könyörög- bár nem fog- akkor se menj visssza hozzá, ha jót akarsz magadnak

2011. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el nem szeretett úgy ahogy te szereted őt.

Az hogy az uncsijával felment szórakozni,még közel sem jelenti azt hogy jóban vannak(elég undorító lenne)

Örülj neki hogy megszabadultál tőle!

2011. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én az alábbi dolgot tenném:

Megírnám neki e-mailben, hogy milyen bunkó dolgot tett. És mivel ő sem tartott téged annyira, hogy ezt szóban közölje, te sem fogod annyira méltatni őt, hogy hozzászólj. Tényleg írd le, hogy mennyire szeretted őt, de te is érző lény vagy, ezt nem lehet veled csinálni. Kettőn áll a vásár egy kapcsolatban. Te próbáltál színt vinni a dologba. A végére már csak szemétségből is odaírnám, hogy jobb is, hogy nem ment veled sehova, mert így legalább nem kellett egy ilyen gerinctelen féreggel mutatkoznod...

Én is átéltem már hasonlót. Hasonló dolgot is írtam neki... (Ő nem jött sehova, mert drága. Ha ingyenes volt, akkor unalmas és/vagy emberek közé kell menni... Azóta találta magának valakit, akivel mászkálhat emberek közé unalmas és drága programokra)

Mivel még szereted, ezért még sokáig fog fájni a szíved, és szenvedni is fogsz sokat, hiányozni is fog.

Pár hétig szerintem egészséges egy kis önsajnálat, de utána éld tovább az életed. Mutasd meg neki, hogy te tudsz boldog lenni nélküle. Mert igenis boldogabb leszel nélküle! Ha buliban találkoztok, vagy ne vedd észre, vagy mutasd magad még vidámabbnak. Ha közeledne csípőből utasítsd el!

Talán tudtam egy kicsit segíteni... Ezt sajnos ki kell heverni/bulizni/sírni.

Szorítok, hogy túl tudd tenni magad rajta! Hajrá!

2011. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos nagyon nehéz ez:( irtam neki emailt elsem olvasta:S annyira sem méltatott..közösségi oldalakon nincsen fennt csak emailt irtam igy nekivisszaigazolós izével...de nemkaptam visszaigazolós emailt ezért gondolom h elsem olvasta :( mindenki mondja személyesen bezséljek vele...de hogy? ha elmegyek azvan hogy puncsolok....aztmeg nem akarom! nagyon fáj de most ugy kikapcsolodom párszor, bnőzök meg ilyenek olyankor az segít de reggelenként még mindig szarul érzem magamat :(
2011. aug. 24. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Most ugyanúgy meg lehetne kérdezni, hogy miért, neked ugyan nem unalmas, hogy ő sose ment veled sehova? nincsenek közös élmények, semmi? :) érted ugye...


Szóval ne csinálj semmit. nagyon helyesen teszed, hogy elmész barátnőzni, ismerkedj. A pasi meg egy töketlen alak. Ha párszor randizol valakivel és meggondolod magad, akkor ok egy sms, hogy vége, de ti együtt jártatok elég sokáig, úgyhogy elég szánalmas dolog ez a részéről. Egyébként ezt azért csinálta, mert nem akart magyarázkodni. Nem tudta mit mondjon arra hogy miért van vége. Elárulom, azért szakított, mert nem volt beléd szerelmes. Egy darabig eljátszotta hogy az, mert egyébként biztos kedvel téged, de aztán rájött hogy mégsem elég ez. Ezt ennek kell felfogni.


Ja igen, és teljesen felesleges neki bármit is írni :) és azon se törd a fejed, hogy mit kellett volna máshogy csinálnod. semmit se kellett volna máshogy tenned. kiszeretett belőled és pont. ha a fejed tetejére állsz akkor is ez történt volna. úgyhogy szépen zárd le magadban.

2011. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!