Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehetséges h a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h a férjem nem vette észre az anyósom viselkedését?

Figyelt kérdés
Válunk, részemről végleges, a férjem viszont értetlenkedik, ő úgy gondolja van még keresnivalónk egymás mellett és mindig azt hangoztatja, h el akarom hagyni. Ez kicsit durva, mert a döntő veszekedés során az anyósommal egyetértésben akart kidobni a közös házból. Sokat beszéltünk az ide vezető okokról, az utolsó veszekedést elismeri, de az előtte lévő dolgokat azt mondja nem vette észre. Pl. történt egyszer olyan h családi ebédre mentünk a nagyszüleihez és ott volt az anyósom is, mellesleg az ő anyósánál voltunk. Anyós megérkezett, rögtön kivette a gyereket a kezemből és elkezdett hisztérikusan parádézni vele, fölém álltak és hagyta h a gyerek belecsipaszkodjon a hajamba és utána elhúzta.....ezt többször is ismételte és közben kicsit hisztérikusan nevetett, szóval a gyerek által "megtépedt". Nem akartam az anyóssal vitázni, nem lett volna értelme, ezért a férjemre néztem jelentőség teljesen h állítsa le az anyját...nem tett semmit. A történethez hozzátartozik, h épp beteg voltam, anyós is jól tudta ezt és ennek ellenére v épp ezért kezdett ki velem. A férjem minden ilyen történetre tagad, ő ezt nem vette észre, nem látta, nem tudta.......pedig ott volt!!! Akkor meg miért nem vállalja, h igen engedtem h az anyám bármit megcsináljon!
2010. aug. 9. 12:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

bocsi, de ki mondta h anyós miatt válunk? és ki mondta h senki nem vette észre, h így viselkedik az anyós?

okok között szerepel az is h a férjem nem tudott soha mellém állni, a sógorom egyébként megvédett az anyjával szemben......

2010. aug. 9. 13:31
 12/14 anonim ***** válasza:
13:26-osnak: sajna a rossz anyosok valosak; es en lanyos anyuka vagyok. Amikor terhes voltam, azt mondta (mivel szivbeteg vagyok), hogy a gyermekem dawn koros lesz,(amiatt, mert en szivbeteg vagyok) es emiatt a legjobb az lenne, ha a kedves fia azonnal elhagyna. A kulonbseg csak annyi volt, hogy a fia kiallt mellettem. (a kislanyom pedig hala istennek egeszsegesen szuletett). Szornyu dolog ilyen anyossal elni egy csaladban.... ha tudtam volna mi var ram, talan meg a hazassagot is meggondolom, komolyan mondom.... Kerdezonek pedig: a ferjed egy puhany, anyja szoknyajaba kapaszkodo, felnoni nem akaro senkihazi aki fel kiallni melletted az anyja ellen, ami csak azt bizonyitja, hogy nem szeret (elegge).
2010. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, nem lehetett könnyű neked, de minden jó, ha jó a vége....:)....gratulálok az egészséges gyermekedhez....

két ember lehet nem szimpatikus egymásnak, de ebbe véleményem szerint ne keverjük bele a gyereket, mert az már nagyon alantas....anyósról/anyósokról ennyit!!!

A férjem meg úgy tűnik kezd ráébredni, h vége a kényelmes életének mellettem, kis elégtétel lenne, ha látnám h szenved mint egy kutya, h elveszít, bár igaz, engem ez már nem boldogít!....köszi a segítő válaszokat!

2010. aug. 10. 12:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Az anyós úgy jó,ha porhanyós!!! Én rengeteg szenvedéstől,idegeskedéstől,rágódástól,könnytől kímélhettem volna meg magam,ha ő nem is létezne!!! A férjed egy idióta,maximálisan melletted kellene állnia az első számú családja mellett amit a gyereketekkel alkottok!!! Ha nem,akkor hagyd ott,ne is adj magyarázatot ha nem jön rá magtól,ő meg menjen vissza anyucihoz vegye őt feleségül és dugja őt!!! Rühellem az ilyen mocskos pszichés játékokat játszó embereket és az ilyenek élnek és virulnak,mert ez élteti őket!!!
2010. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!