Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehetséges h a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h a férjem nem vette észre az anyósom viselkedését?

Figyelt kérdés
Válunk, részemről végleges, a férjem viszont értetlenkedik, ő úgy gondolja van még keresnivalónk egymás mellett és mindig azt hangoztatja, h el akarom hagyni. Ez kicsit durva, mert a döntő veszekedés során az anyósommal egyetértésben akart kidobni a közös házból. Sokat beszéltünk az ide vezető okokról, az utolsó veszekedést elismeri, de az előtte lévő dolgokat azt mondja nem vette észre. Pl. történt egyszer olyan h családi ebédre mentünk a nagyszüleihez és ott volt az anyósom is, mellesleg az ő anyósánál voltunk. Anyós megérkezett, rögtön kivette a gyereket a kezemből és elkezdett hisztérikusan parádézni vele, fölém álltak és hagyta h a gyerek belecsipaszkodjon a hajamba és utána elhúzta.....ezt többször is ismételte és közben kicsit hisztérikusan nevetett, szóval a gyerek által "megtépedt". Nem akartam az anyóssal vitázni, nem lett volna értelme, ezért a férjemre néztem jelentőség teljesen h állítsa le az anyját...nem tett semmit. A történethez hozzátartozik, h épp beteg voltam, anyós is jól tudta ezt és ennek ellenére v épp ezért kezdett ki velem. A férjem minden ilyen történetre tagad, ő ezt nem vette észre, nem látta, nem tudta.......pedig ott volt!!! Akkor meg miért nem vállalja, h igen engedtem h az anyám bármit megcsináljon!
2010. aug. 9. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
most komolyan ezt akarod játszani? magaddal és a gyerekkel cseszel ki, ha most elkezdesz, minden kis sérelmet előcígőlni, ami az együttélések alatt volt...add be a papírokat, költözz el és éld az életed, de ne rángasd elő a csontvázakat a szekrényekből...legyen egy kis önbecsülésed ;_)
2010. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges, hogy nem vette észre. Olyan értelemben, hogy nem látja a valódi szándékot. Elfogultságnak hívják.
2010. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de ha nekem problémám van az anyósommal, akkor nem várom el, hogy a férjem észrevegye és tegyen valamit. Ha nem tetszik amit az anyós csinál, annak ott rögtön hangot is adok. Te miért engedted, hogy az anyósod bármit megtegyen veled és most miért kened a férjedre?
2010. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
hát basszus csak elő kell húzni ha a pasi tényleg nem érti mi a baj. elég nagy ökör lehet h nem tűnik fel neki ha a feleségét cseszteti az anyja.
2010. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem váljatok el mindenképpen, ennek semmi értelme. Te minden sz@ron felhúzod magad (mert ez a családi ebédes sztori elég gyenge), a férjed meg nem gondolatolvasó, így azt kell mondjam, hogy nem illetek össze.


Keress egy jóst, ő majd tudni fogja, hogy mire gondolsz anélkül is, hogy mondanád. Amúgy neked sem ártana megváltozni, mert ha minden hülyeségen hisztizni fogsz akkor igen rossz életed lesz és akkor is, ha mindenkiben közellenséget látsz. Anyósod semmi rosszat nem akart valószínűleg, csupán téged is bele akart vonni a játékba. Hidd el, hogyha meg akart volna tépni anyósod akkor a hajadnál fogva húzott volna ki a ház elé, nem a gyerekkel tépet meg. De ha ez téged zavart, akkor ki kellett volna nyitni a szádat és szólni az anyósnak, hogy nem érzed jól magad és hagyja abba. Nem alpári módon, hogy az egész utca zengjen tőled, hanem teljesen normális hangnemben. Egyébként meg felnőtt ember vagy, ki kell tudj állni magadért! Szóval válj el és szedd össze magad!

2010. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
bocs a gyenge sztoriért.....ezt találtam csak a szekrényben...:)
2010. aug. 9. 13:05
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem úgy tűnik, a férjednek kényelmesebb a "mama szoknyájába csimpaszkodva" NEM védeni téged. Jóval egyszerűbb azt mondani, hogy nem vett észre valamit, mint kiállni melletted. Nagyon úgy tűnik, hogy nem fogod megbánni, ha elhagyod.
2010. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
tudom, h nem, egyébként két hét múlva költözünk, csak nagyon beszélgetős mostanában és értetlenkedik.....na de nem kéne várnom h vállalja a dolgokat, az nem ő lenne
2010. aug. 9. 13:19
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Ne haragudj, de ha Te emiatt képes vagy elválni, akkor legyen. Ha senki nem veszi észre, hogy az anyósod mit parádézik szinte hisztérikusan, nem lehet, hogy nem is volt az olyan egetrengetően nagy dolog? Meg mi az, hogy jelentőségteljesen a férjedre néztél? Miért nem szóltál az anyósodnak, hogy ne haragudj, de ezt most nem kellene..Nekem kicsit hihetetlenek ezek az anyós sztorik, hogy számdékosan gonoszak, stb. Remélem a lányaimnak majd normális anyósuk lesz. Egyébként fiad van?! (ez csak úgy sunyi módon érdekelne, mert azt tapasztaltam, hogy általában a fiús anyukáknak van bajuk az anyóssal)
2010. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

A 13.12-es már megírta a lényeget, én csak azért írok, hogy legyen még egy valaki, aki számára teljesen érthető, hogy betelt a pohár.


A leírt sztori eszméletlenül gusztustalan, hogy a kedves nagymama a gyereket használja arra, hogy Téged fizikailag bántson.


Úgy tűnik, a férjed még mindig a 5 éves kisfiúcska, aki számára Anyuci a tökély és nem hajlandó tudomásul venni azokat a történéseket, amik esetleg cáfolnák ezt. Legközelebb keress olyan férfit, aki érzelmileg levált az anyjáról.

2010. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!