Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az egyik barátom szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátom szülei válnak. Mi lenne a leghasznosabb, ha hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátom anyukája bejelentette, hogy válni akar apukájától, ha majd a barátom és a nővére befejezték az iskolát. Tegnap tudta meg és nagyon maga alatt van...soha nem láttam még ilyennek :( Anyukája azért akar válni, mert beleunt a családba. Így mondta. Pf. Tegnap apukájával egész éjjel beszélgettek és az apukája sírt és ő is.. Nagyon nagyon szeretnék neki valahogy segíteni. Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy mi lenne a legokosabb amit mondhatnék neki... mit tegyek?:(
2008. nov. 22. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolnám neki, üljön le a szüleivel beszélgetni....hátha megérti ő is, mi vezethetett idáig, biztosan nem ok nélkül történnek a dolgok, de könnyebb lesz neki feldolgozni, ha beszélget erről a szüleivel, és a lényeg, hogy ne hibáztassa saját magát semmi képpen sem.
2008. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazából csak annyit tudsz neki segíteni,hogy meghallgatod a problémáit.
2008. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is válás van és ami nekem nagyon kellene az az hogy legyen vki akit BÁMIKOR felhívhatok ha épp az összeomlás határán vagyok, és aki segít!
2008. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!