Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartás ügy, kérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartás ügy, kérem segítenének? Részletben lent

Figyelt kérdés

Tiszteletem!


Olvastam a válaszát a gyakorikerdesek.hu-n gyerektartás ügyben.

Van egy 10 hetes!!! kisfiam, apukával összeférhetetlenség miatt szétváltunk.


Én 74E gyed-et és 12800 csp-ot kapok. Nevemen van egy hiteles lakás és egy 1M-Ft-ot érő kp-s autó.

Páromnak van a nevén egy hiteles lakás. De valójában 2 lakása van, a másik az anyja nevén, abban lakik. Kocsija amit használ az anyja nevén. Bankszámláján 10Millió van kb. Anyja nevén is van egy lakás, apja nevén egy ház. Vállalkozása van, ahol alkalmazottként szerepel bejelentve (asszem 100.00 bruttoval kb), anyja az ügyvez, leszázalékolt nyugdíjas 4 órában.


Megállapodtunk havi 30.000 kp-ban/hó és heti 1 láthatásban 2 etetés között.


Ön szerint ez az anyagi helyzetet nézve reális, vagy többet is kaphatnék? Ha mondjuk vagyonvizsgálatot indítok. Mert apuka betesz alám ott ahol tud.

Nagyon jól él, nagyon nagy lábon, csak hát a nevén a fent írtak vannak.


2010. júl. 27. 11:47
1 2 3 4 5 6
 41/53 troppauer válasza:
89%
Én 50.000.- fizetek a 115.000-ből. Ebből az 50-ből semmit sem látok a gyerekeimen.Van két másodállásom, hogy tudjak egy fagyit venni nekik, vagy el tudjam vinni őket valahova és hogy enni is tudjak. Még csak határozat sincs a válást és a gyerektartást illetően. Korlátozza a láthatást is.Nem való anyának, még csak nem is főzött szinte sosem. A magyar családjog egy darab szemét.
2010. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
67%
utolsó, kaját nyilván kapnak a gyerekeid, meg ruhákat és a reszijük fizetve van...a láthatást anyuci nem tagadhatja meg, az bűncselekmény...nem mellesleg akár te is kérheted a felügyeleti jogot
2010. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
26%
tökmind1 mennyit fizet az apa, ha megtehetné h többet fizet, de mindent megtesz, h a lehető legkevesebbet kelljen, és ez aljas dolog. valószínűleg nem annyi az a fizetés, főleg ha ennyi van a számláján. apehhal próbálkoznék a helyedben, mert az igazság szempontjából mind1 megéltek-e ennyiből, ha több van neki több jár a babának. sok szerencsét!
2010. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezem én, akik itt mindenkinél okosabbaknak hiszitek magatokat, hogy miért ez a nagy irigység. Szomorú, hogy az apukában annyi nincs, hogy Ő maga jól él, akkor a fiának miért kell Tescos pelust hordania és CBA-s vajon felnőnie? Tényleg, hol van az, hogy ez az én gyerekem. Itt nem az anyukáról van szó, hanem a gyerekről, könyörgöm! És mit fordít apuka a gyerekre? Csak az anyáé a mindennapi gond, az éjszakázás. Tényleg egy ügyvédet kellene megkérdezned véleményem szerint.
2010. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
57%
anya 3kat nevel egyedül.náluk hármonkra 30ezer a gyerektartás.40ezer a háztörlesztő 35000 a rezsi.havi 110ezerből kell élnünk.ebből még ráadásul az öcsém gyógyszere havi 6ezer forint!ja és még együnk öltözzünk vegyünk bérletet.cseréljünk?
2010. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
47%
22:09 dolgozd fel, ami jár az jár, attól mert másnak rosszabb, a kérdező babájának még lehetne jobb körülményeket biztosítani, ha apának valójában van pénze bőven. az én kicsim tescos pelusozik hó végén sokszor csak ő eszik rendesen, és azért mert nekünk szar még nem kívánom h másnak is az legyen, inkább drukkolok h az ő gyerekének jobb és több jusson. én exem most olyan helyzetben van h nem tolok ki vele egy ideig gyerektartással így is pont eléggé lent van, amíg a gyereknek meg tudom venni a szükséges dolgokat, akkor tanácsoljam h más is így járjon el?????? ennyi irigy embert....
2010. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
20:54 voltam
2010. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Megpróbálom megkérni, hogy az ajánlott pénzen kívül támogasson ha rászorulok. Az így jó szerintetek? Az így emberséges, nem?
2010. júl. 31. 23:30
 49/53 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem korekt, finoman közöld vele hogy az ő anyagi keretébe bele fér ha a heti 1 látogatás alklmával visz pár csomag pelenkát, vagy tápszert, 1 kg gyümit.... ez mind a gyereke egésséges fejödéséhez kell.
2010. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
52%
Még annyit: a babád ne tápszereken és egyéb ilyen babadolgokon neveld,mert az nagyon drága. Adj neki tejet,gyümölcsöket,úgy,ahogy anyáink tették. Ettől csak egészszégesebb lesz a baba,nem beteg. Csak a tápszergyárak ragaszkodnak a semmi természetest ne kapjon a baba reklámhoz.
2010. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!