Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartás ügy, kérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartás ügy, kérem segítenének? Részletben lent

Figyelt kérdés

Tiszteletem!


Olvastam a válaszát a gyakorikerdesek.hu-n gyerektartás ügyben.

Van egy 10 hetes!!! kisfiam, apukával összeférhetetlenség miatt szétváltunk.


Én 74E gyed-et és 12800 csp-ot kapok. Nevemen van egy hiteles lakás és egy 1M-Ft-ot érő kp-s autó.

Páromnak van a nevén egy hiteles lakás. De valójában 2 lakása van, a másik az anyja nevén, abban lakik. Kocsija amit használ az anyja nevén. Bankszámláján 10Millió van kb. Anyja nevén is van egy lakás, apja nevén egy ház. Vállalkozása van, ahol alkalmazottként szerepel bejelentve (asszem 100.00 bruttoval kb), anyja az ügyvez, leszázalékolt nyugdíjas 4 órában.


Megállapodtunk havi 30.000 kp-ban/hó és heti 1 láthatásban 2 etetés között.


Ön szerint ez az anyagi helyzetet nézve reális, vagy többet is kaphatnék? Ha mondjuk vagyonvizsgálatot indítok. Mert apuka betesz alám ott ahol tud.

Nagyon jól él, nagyon nagy lábon, csak hát a nevén a fent írtak vannak.


2010. júl. 27. 11:47
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
66%
Tutira megkérdezném az ügyvédemet. Nem szeretem az ilyen férfiakat, akik a gyermekük elől veszik el a dolgokat... mondjuk az ilyen nőket se, de érdemes megpróbálni megkérdezni, hogy így mit lehet tenni... szurkolok..
2010. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
43%
Havi 30.000 nem elég?? Azért, mert a pasinak pénze van, nem kéne az utolsó bőrt is lenyúzni róla. Undorító vagy.
2010. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Amit a terhességem alatt velem tett, ez a minimum, elhiheted. Agyoncsalt, szétterrorizált, csodálom hogy egészségesen ki tudtam hordani az imádott csemetémet. Tűrtem a baba érdekében, de most hogy megszületett, feljött bennem amit elnyomtam. Adtam esélyt, de a kicsi mellett még rosszabb lett a helyzet és mindkettőnk érdekében elköltöztem a terrorista apától.
2010. júl. 27. 11:54
 4/53 anonim ***** válasza:
80%
Pont az előbb linkelt be valaki egy linket egy magánnyomozóról, az végez ilyeneket ahogy olvastam! [link] Nálunk hasonló a helyzet :(
2010. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Véleményt kérek, hogy járnk jól, azt hogy mennyire vagyok undorító vagy mennyire jogos, csak az tudja aki velünk élt. De az nem te vagy...
2010. júl. 27. 11:55
 6/53 anonim ***** válasza:
44%
havi 60 ból fel lehet nevelni a gyereket, mert ugye a költségeket felesben kell állni ;)...a bosszúállás meg nem egy példamutató cselekedet a gyerekednek...
2010. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a 30 ezer ft korrket gyerektartás egy gyerekre. Az, hogy apa családjának mennyi vagyona van, teljesen mellékes. Persze lehet kezdeni piti kis bosszúhadjáratot, hogy akkor majd nem látod a gyereked, meg ilyenek, de szerintem nem érdemes. Nem a gyerektől búcsúzott el apa, hanem tőled. Azzal, hogy mekkora lábon él, és mi van a nevén, ne foglalkozz. Titeket CSAK a gyerek köt össze, ehhez mérten viselkedj e szituációban.
2010. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez az, hogy havi 86ezerből nem tudok fenntartani egy hiteles lakást meg a rezsit, meg kaját meg a gyereket. Magamról nem beszélek mert az nem fontos, csak a kicsikém.
2010. júl. 27. 12:18
 9/53 A kérdező kommentje:

Emellett nem jut havi 30ezrem a gyerekre.

Véleményt kérek, nem bosszuskodni akarok csak megélni ketten a gyerekemmel. Ha bosszúskodnék, nem adnám oda neki hogy elvihessen egy csecsemőt, mert a törvény alapján 3 évig el se vihetné, csak nálam láthatná!! De én odaadom neki mert nem vagyok bosszús!

2010. júl. 27. 12:21
 10/53 anonim ***** válasza:
62%
viccelődjél már 74+30+12,8 az összesen 116,8 ...megoldható, lejjebb kell adni az igényeidet, vásárolni a teszveszen pl vagy turkálóban...nem mellesleg 10 hetesen tgyást kéne kapjál még, nem gyedet
2010. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!