Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan szakítsam szét anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nina34 kérdése:

Hogyan szakítsam szét anyám és a pasiját?

Figyelt kérdés

már nagyon elegem van belőle folyton jön és gyereknek kis gyereknek néz ezt már unom meg parancsolgat elvéve ez nem az ő háza és nem ő az úr. segítsetek

ja és amikor kivárom a sorozatom egy héten egyszer ő nem képes nézni vagyis átkapcsolja ez már pofátlanság ja és anya is belemegy nem ismeri a pasiját


2010. júl. 16. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Csak a pasiját szakítsd szét! :D
2010. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm erre én is gondoltam
2010. júl. 16. 23:11
 3/21 anonim ***** válasza:
Megint én: mennyi idős vagy? Anyuddal amúgy milyen a viszonyod?
2010. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

hisztizzz, mindenért..egyszerr csak elszakad a cérna és rádöbbben hogy veled nem fog tovvább élni:P

ne te kivánd a halálát segits enki hogy ő kivánja a sajátját.( vigyázz nehogy vissza felé süljön el)

drukkolok :D

2010. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
anyád helyében jól pofán vágnálak, önző pi.csa remélem egyszer majd a te gyereked is szét akar szakítani a pasiddal akit szeretsz és sikerül neki!!
2010. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

utolsó 3 vagyok

nem hiszem hogy a te szüleid elválltak volna.. enm tudod átérezni. én teljes mértékbe a legnagyobb fájdalom ha az embernek az anyja inkább a pasija emlett áll mint a gyereke emllett. mikor utál a pasija és anyádnak emg jópofizik. és szörnyü hog nem a saját apáddal éled a hétköznapjaidat. ehezz nagyon erösnek ekll elnni hogy az ember lelki sérült emntes elgyen. szal sok eröt kivánok a kérdezönek és ha akar beszélni irhat...

2010. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

mármint ezt az utólsónak irtam

***

2010. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

Nerm az ő háza...talán a tiéd?

Édesanyádnak joga van a boldogsághoz,mégha ezt az önző kölke nem is akarja.

2010. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

utolsó 3 vagyok

nem hiszem hogy a te szüleid elválltak volna...."


de elváltak, és van is anyámnak új pasija akivel eleinte nem jöttünk ki jól, de ettől függetlenül nem az a megoldás hogy szétszakítjuk őket és hisztizünk, és márpedig igenis anyám mellett ő az úr a háznál mégha nem is az apám. A gyereknek pedig szót kell neki fogadni. (kivétel ez alól természetesen ha az új pasi valami részeges disznaj aki üti-vágja mindenért.. de nem hinném hogy most erről lenne szó.)

az meg hogy egy hülye sorozaton problémáztok.. nevetséges, komolyan, hány éves vagy kérdező? 13? 14?

szóval mint írtam mi sem nagyon jöttünk ki az elején anyám új pasijával de érdekes, eltelt egy kis idő, megtanultunk viselkedni és most már el sem tudnám képzelni nélküle a családot, nahát!

2010. júl. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

Én is azt akartam irni ha anyukádat szereted, akkor hagyd hogy ő is boldog legyen.Próbálj vele beszélgetni erről négyszemközt, reméljük megérti a problémádat és változni fog a helyzet.

Még nagyon fiatal lehetsz annó én is voltam hasonló helyzetben és utáltam nagyon anyu pasiját, ő akármit is csinálhatott,akárhogy kedveskedhetett nekem nem fogadtam el.De anyu két tűz között volt emiatt és miután nagyon szeretem igy engedtem.És most igy 10év elteltével azt mondom hogy nagyon jó döntés volt!Persze nem mindegyik pasi egyforma,de sztem a többség törekszik arra hogy elfogadtassa magát a párja gyerekével!

2010. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!