Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudom ervenyteleniteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ervenyteleniteni a hazassagom?

Figyelt kérdés

Tipikus szoke no hulyeseget csinaltam.Hozzamentem 1 pakisztani ferfihoz es 3 het utan leleptem tole. Most nem akar elvallni es allandoan zaklat, h legalabb a letelepedesi papirjait irjam ala. Hollandiaban hazasodtunk meg, en magyar allampolgar vagyok.neki nincsennek papirjai meg sehol csak Nemet orszagban.

koszonom a valaszokat


2008. nov. 17. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen beadod a válópert
2008. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ervenyteleniteni? Valj el tole, nem baj ha o nem akar valni. Add be a valast, ugysem fog egyik naprol a masikra menni, mivel o nem akar valni. Ha kozos megegyeessel valnatok, gyorsabban le lehetne tudni a valast. De hogy csak te akarsz, hosszabb lesz, igy minel elobb add be a valast, meg ma!!!

3 het hazassag utan ugysem kapja meg meg a letelepesit, ugyhogy inkabb keressen egy masik not, akar Nemetorszagban.

2008. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

de gondolom Német letelepedésie sincs, mert ha az lenne akkor nem akarna hollandot.

Na a házaság sem lehetett egyszerü, mert minimum ki kellett kérni otthon az összes papirod és hivatalosan lefordítattni, ha nem beszélitek az adott ország nyelvét akkor hivatalos tolmács kellett. a papírokat a saját országotokban hivatalosítattni kell, mert így csak az adott ország fogadja el. (igaz az nem jelenti azt hogy nem vagy házas magyarországon)

szóval ahogy ezt elintézted, pont úgy intézd el a válást hollnadiában. add be a keresetet.

pl a párom német én 5 év után igényelhetném a letelepedési papírokat. igaz ez minden országban változoó.

2008. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat. azota hogy hogy nem csoda tortent..megkeresett az ugyvedje h vallni akar.. lehet beleunt vagy van masik madar aki alltal el tudja inteztetni a papirjait.nekem 8 de most orulok.

remelem minden siman megy mert itt vagyunk Spanyolban se nekem se neki nincsennek allando papirjai.de legalabb mar elindult valami.

2008. nov. 25. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!