Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Változtat valamin fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtat valamin fél év különélés?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem igazán ebbe a kategóriába tartozik a kérdés, de ne vessetek meg érte.

A párommal egy éve vagyunk együtt, abból 11 hónapot együtt is laktunk. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást. Kaptam egy lehetőséget külföldön (Anglia), amit egyszerűen nem szabad kihagyni. Ő is biztat hogy menjek ki, de én félek. Nem attól hogy nem leszünk hűségesek egymáshoz, hanem hogy megváltozunk, vagy elidegenedünk egymástól. Lehetséges ez? Kérem elsősorban olyanok írjanak, akik átestek hasonlón! (és 3 hónap után egy hétre hazajövök, majd megint 3 hónap, és végleg hazajövök)


2010. júl. 14. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nyugodtan menj. Te is írod: nem lehet kihagyni. A párod is bíztat, az, hogy el tud engedni, mert nekem az jobb, bizonyíték arra, hogy tényleg szeret.

És... ő is kimehet látogatóba.

2010. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha "csak" fél év, miért ne mehetnél? Van már msn. skpe, tudtok beszélgetni is egymással. Piszok nehéz lesz az eleje, de ha bíztok egymásban, szerintem ki fogjátok bírni! :)

2010. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős a kapcsolat nem lesz semmi probléma, menj nyugodtan, az interneten minden nap "találkozhattok".
2010. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én pont így voltam, egy több éves kapcsolatban voltam amikor is jött egy lehetőség fél év londonban. mindig is az volt az álmom párom is bíztatott. és én is hazamentem 1 hétre félidőben. miután hazamentem véglegesen ugyanúgy folytatódott a kapcsoltatunk , semmi változás nem volt.de szerintem ez kapcsolat és emberfüggő dolog. ha igazán szeretitek egymást akkor nem lesz gond. ilyen lehetőséget ne hagyj ki!
2010. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az én párom Amerikába ment ki 8 hónapra, közben nem tudtunk találkozni, csak a Skype-on. Persze nem volt jó, de tudtuk hogy véges a dolog...Azóta összeházasodtunk :-) Semmin nem változtatott az a 8 hónap.
2010. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi több, mint fél éve külön élünk a párommal. Mostanra annyit rendeződött a dolog, hogy legalább már hétvégén tudjuk egymást látni.

Nekünk nem rontotta meg a kapcsolatunkat, én úgy érzem, hogy jót is tesz, ha időnként távolabb vagyunk egymástól. Azáltal, hogy távol vagyunk egymástól, mégjobban érezzük, hogy mennyire hiányzunk egymásnak, mégjobban tudjuk értékelni a kapcsolatunkat. Persze tényleg igaz, hogy ez emberfüggő. Mi nagyon szeretjük egymást, természetesen erről a külön töltött fél évről szívesen lemondtam volna, de a lényeg, hogy nálunk nem rontotta meg a kapcsolatunkat.

2010. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! Az egyik barátnőm beparáztatott, de így már nem félek!

Köszi még egyszer!!!

2010. júl. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!