Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a nem jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nem jól kinéző férfiak akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Eddig akik tetszettek egyikük sem akart komoly kapcsolatot. Mindig csak az olyanok akarnak akik nekem nem tetszenek. Pedig nekem nagyon fontos hogy tetszedjen és vonzódjak hozzá, de belül is rendben legyen..

Nincsenek ilyen férfiak, vagy mi?



2019. júl. 21. 23:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos akkor két(három) eset lehet:

1. Mégis csak magasabbra pozícionáltad magad, mint amin vagy. Ez nem lenne meglepő, annyi lájkot kaptok a puncitokért, hogy szupertökéletesnek hiszitek magatokat a valóság meg ilyenkor üt szembe.


2. Ha tényleg legalább 10/8-as nő vagy, a te szinteden lévő férfi szinte az összes 10/8-as, 10/7-esnőt megkaphatja, és néhány 10/9-est is, plusz keresheti a zsánerét/ideálját. Pl. te szőke vagy és ő barnákra bukik vagy fordítva, nagymellű vagy de neki kicsi kell vagy fordítva, stb.

Tudod, amit ti szoktatok hangoztatni az igazi eljöveteléig, kellemes időt lehet tölteni a jelöltekkel.


(3.) Ha ez a stílusod: "én menő csaj vagyok, ezért a menő JÁR" élőben is átjön, akkor melyik jópasi akarna veled komoly kapcsolatot, amikor bármikor átnyergelsz egy még jobbra?

2019. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nos a kerdezo kuldott nekem kepet es egy nagyon vonzo, gyonyoru no.

Sajnalom hogy eddig csak ilyeneket fogtal ki :/

2019. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
Ki lehet töröltetni a válaszomat, ha fáj az igazság, persze. Ettől függetlenül igaz, hogy valószínűleg jó pár kategóriával el vagy szállva, és a "jól kinéző" férfiaknak csak szexre kellesz, ha éppen nincs egy jó nő a képben. Vagy lehet, hogy akkor is - elvégre egy lépés hátra néha kettő előre, avagy a változatosság gyönyörködtet.
2019. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi rosszindulatu ember van. Azt sem tudjatok hogy nez ki. Ne magatokbol induljatok ki ;)
2019. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

> Mennyi rosszindulatu ember van. Azt sem tudjatok hogy nez ki. Ne magatokbol induljatok ki ;)

Nem vagyok rosszindulatú. Az oldal anonim kérdések megválaszolására szolgál. Lehet, hogy a kérdező egy gyönyörű lány, csak mondjuk sipító fejhangja van, és ezért nem akar vele senki komoly kapcsolatot. Meg ezer ilyen, valószínűtlen ok. Mivel nem ismerjük a részleteket, nem tudunk konkrét választ adni. A legvalószínűbb szituációból kell kiindulnunk, az pedig a Tinder-hercegnő-effektus, azaz, hogy a nők rendkívül felülértékelik a saját megjelenésüket, személyiségüket, csak mert rengeteg "jó pasi" megdugta/megdugná őket. És amikor jön a kopp, hogy ugyanezen pasik nem akarnak velük kapcsolatot, akkor jön a nagy rácsodálkozás.

2019. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%
Most azt akarod mondani, hogy a számodra nem szép férfiak nincs joguk komoly párkapcsolatot keresni?
2019. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

#25 Talán akkor kérdezni kéne előbb, nem gondolod?

Nagyon is tisztában vagyok magammal.

Érdekes, ha az ember lejjebb adja a szintet, ott is ugyanaz a helyzet.

És nem miattam, mert nem ismernek, meg sem akarnak..

Soha sem szexeltem senkivel, csak azért mert jól néz ki.. nem vagyok ribizli. Csak olyannal fekszem le akivel együtt vagyok és szeretjük egymást..

Attól mert olyat szeretnék aki jól néz ki (SZÁMOMRA) még nem vagyok elszállva magamtól, tudom hogy milyen szinten kell nézelődnöm..


#26 Bárcsak tudnám ez hogy jött ki neked...

2019. júl. 22. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!