Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék egy komoly kapcsolatot, de nagyon nem vagyok romantikus, akkor hogy viselkedjek egy nővel? Illetve hogy tudnék romantikusabb, és kedvesebb lenni? 30F

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Keress olyan nőt aki nem szereti a romantikus embereket.
2019. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Van kiszemelted? Hogy viselkedsz vele? Hogy jöttél rá hogy nem vagy elég kedves? Enélkül nem tudunk érdemben felelni.
2019. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben nem minden nő van oda a romantikáért. Engem pl.a vilagból ki lehet kergetni a vágott virágokkal, a rózsaszirmokkal és a gyertyafényes vacsikkal. Erőltetettnek érzem és sosem szerettem.


Először azt kellene megtudnod, hogy a kiszemelted hogy viszonyul az ilyesmihez, mert lehet, hogy neki sincs igénye erre.


Egyébként mi számít nálad romantikának? Egy esti séta a parkban?

2019. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!