Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a nem jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nem jól kinéző férfiak akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Eddig akik tetszettek egyikük sem akart komoly kapcsolatot. Mindig csak az olyanok akarnak akik nekem nem tetszenek. Pedig nekem nagyon fontos hogy tetszedjen és vonzódjak hozzá, de belül is rendben legyen..

Nincsenek ilyen férfiak, vagy mi?



2019. júl. 21. 23:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
A jól kinézőekhez úgy néz ki, kevés vagy.
2019. júl. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
25%

Van egy rossz hírem, kérdező. Vagy veled van baj, vagy az ízléseddel, mert én soha nem tapasztaltam az általad leírt jelenséget, simán találtam jól kinéző férfit kapcsolatra.


***


"Ad lejebb a szintet. Nem csak a modell arcú férfiakkal lehetsz boldog. Ez a baj veletek nőkkel, logika sehol"


Téged meg nem lehet szó nélkül hagyni. Szánalmas xar. Előbb döglenék meg, minthogy olyan férfival legyek, aki akár kívül, akár belül nem tetszik. Mi ebben a felfoghatatlan és logikátlan?

Amikor még réges rég szingli voltam, belefutottam néhány hozzád hasonló kis kularakásba, aki helyettem akarta eldönteni, hogy kivel lehetek boldog, mindig arcon röhögtem őket. :)

2019. júl. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%

Én elméletileg nem jól kinéző férfi vagyok. Én azért nem hajtom a nőket, mert nem vagyok olyan. Én keresem azt a nőt, kivel boldog lehetek. És szimplán nem tudok kapcsolat nélkül dugni sem. Ilyen a személyiségem. És igen. Én mindenkinek adok esélyt, és megpróbálom mindenkibe a szépet keresni. Legalábbis személyiségre. Ha az nincs meg, akkor azzal nincs mit kezdeni. De hidd el még így is nehéz találni. De szerencsére a napokban beszélgettem neten egy olyan lánnyal, ki szerint helyes vagyok. Szóval már örülök ennek is. Csak kár hogy elérhetetlen távolságra van. (Kb. 300 km)


F/20

2019. júl. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
Mert a jól kinéző férfiak kaphatnak jól kinéző és nem utolsó sorban normális nőt, te pedig egyik sem vagy.
2019. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ōk is föltétlenül kapcsolatot akarnak?


Amúgy a kérdésre talán az lenne a válasz, hogy nekik nehéz alkalmit találni bármikor, ezért elōnyōs, ha legalább egy nōt sikerül megszerezniük.


Talán a jóképū férfiak annyiban különbōznek, hogy ōszintébbek, felvállalják, hogy ez nekik nem komoly. Na meg nem ragadnak le akárkinél jól meggondolják, mert amúgyis sok jelentkezō van náluk. Aki nem néz ki jól, az meg örül, ha egy nō szóba áll velük.

2019. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

#11 A gond ott van, hogy aki neked tetszik, az is olyannal akar összejönni, akivel egy szinten van..,

Vajon akkor veled miért nem akar összejönni, hmmm???

2019. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
Csúnya vagy?
2019. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Bírom hogy itt mindenki egyből azt gondolja hogy egy csúnya lány vagyok akinek egy filmsztár kell és hogy biztos velem van a baj.. más verzió nem is lehet csak ez😑 Aki ezt írta az gondolkodhatna egy kicsit, mert ez így alaptalan. Nem ismertek és nem tudjátok hogy nézek ki!

Elhihetitek hogy a saját szintemen nézelődöm.

2019. júl. 22. 13:12
 19/27 anonim ***** válasza:

A kevésbé jól kinézők sem akarnak komoly kapcsolatot, csak ezzel azt hiszik, hogy megszerezhetnek.

Én kétszer jöttem össze ilyennel, mindkettő csak egy éjszakát akart és utána nyűglődés volt a kapcsolat. Csak akkor legalább mondhatták volna, hogy ugródeszkának kellek.


Be ne vedd ezt a dumát, Kérdező! Nem akarnak ők sem komoly kapcsolatot.

2019. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Jaj tudom. Volt olyan aki nagyon nagyon nem tetszett nekem és ő is csak szexelni akart volna.. de ez engem nem érint, mert ugye amúgy sem tetszett.

Eszemben sincs összejönni valakivel csak azért mert ő is komoly kapcsolatot akar és normálisnak tűnik, ha egyszer nem tetszik és nem vonzódom hozzá akkor nem leszek vele.

2019. júl. 22. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!