Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találkoztatok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkoztatok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból lett kiírva a kérdés. Lehet, hogy majd én id hasonlóan fogom megtalálni a párom, ahogy ti. :)
2019. júl. 21. 13:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%
Velem születtek , bal és jobb né!
2019. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 :D meghaltam ezen.
2019. júl. 21. 13:32
 3/28 anonim ***** válasza:
12%
Lehet viccesnek tűnik, de nem annak szántam, nekem csak ez jutott!
2019. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem.

Ugyanarra a szakra jártunk, aztán szép lassan egymásba szerettünk.

2019. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely. Még az oktatáson ismerkedtünk meg.
2019. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Álmomban. Bár a külseje változik kicsit (és nem, nem valami agyonidealizált színész vagy modell külseje van), de sajnos élőben még nem találkoztam olyannal akivel ilyen jókat beszélgettem volna.


Tudom ez kicsit pszichopataság, vagy nem tudom, hogy az álmomban kitalált személy eddig a "nyerő", mert az élőben megismert emberek mindig bántottak vagy megcsaltak. Vagy egyéb problémák. Persze remélem, hogy egyszer lesz olyan aki nem...


De pici az esélye :)

2019. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
79%

Egyik nap kimentem horgászni egy tóra, a parton ott állt egy szőke bombázó hatalmas mellekkel. Megkért, hogy vigyem át a túloldalra, én bevittem a tó közepére, és mondtam, hogy akkor vagy lefekszik velem, vagy ússzon ki. Nem tudott úszni, érted??? Nem tudott úszni!!

Pár nap múlva megint kimentem ugyanarra tóra, akkor egy fekete csaj volt a parton, gyönyörű kerek fenékkel. Megkért, hogy vigyem már át a túlpartra, én bevittem középre, mondtam, hogy vagy szex, vagy ússzon ki. Ő sem tudott úszni, vágod??? Nem tudott úszni!!

Harmadik alkalommal is kimentem horgászni, a parton állt egy gyönyörű vörös nő, zöld szemekkel, a teste meg... el se tudod képzelni! Megkért, hogy vigyem át a másik oldalra, én persze bevittem középre, hogy akkor most vagy szexelünk, vagy úszhat tovább. Erre letolta a nadrágját, megvillantva a 24 centis farkát... Én meg nem tudok úszni, érted, bakker?????


Viccet félretéve, nincs párom.

2019. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Itt :)
2019. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
# 7 Szakadok :DDDD
2019. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%

#7. 😂

32/f

2019. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!