Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha próbálkozik nálam a gyros-o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha próbálkozik nálam a gyros-os srác?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy tetszem neki, mert minden alkalommal mondja, hogy rég látott, mi újság velem, hogy vagyok, csinos vagyok, stb.

Nagyon aranyos amúgy mindig velem, meg külsőre is tetszik nekem, csak nem tudom, hogy mit gondoljak.

Nem vagyok olyan fajta, aki végzettség alapján ítél meg valakit, szóval nem is az zavar önmagában, hogy én egyetemet is végeztem, mert amúgy én is eladó vagyok jelenleg, csak a legtöbb esetben azt tapasztaltam, hogy az ilyen helyeken elég lecsúszott emberek dolgoznak.


Ti mit gondoltok?


2019. júl. 21. 00:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem innen akar nyugdijba menni es ez neki eppen olyan atmeneti, talan csak a nyarra szolo munka, mint neked az eladosag. Szerintem a tekintetbol es a beszedstilusbol le lehet szurni, hogy o lecsuszott-e vagy sem. Vagy esetleg te is visszakerdezhetnel, hogy o hogy van. A hajadra is kenheted, hogy altalaban mi az igazsag, ugyanis az atlag az kulonbozo egyenekbol adodik ossze. Ezt matek erettsegivel mar tudja az ember...
2019. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Párommal rendszeresen járunk ugyan ahhoz a Gyrososhoz. Ott dolgozik a főnök fia is. Kb 2-3 évvel lehet nálam idősebb(20 vagyok), egyáltalán nem gondolom lecsúszottnak nekik ez a családi vállalkozás, amiben szerintem nincs kivetni való
2019. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Magadat is minősíted,minden szinten.Egyrészt olyen megnyilvánulásokkal,hogy ilyen helyen lecsùszott emberek dolgoznak,ami butaság.Másrészt,mert ahogyan diplomásként Te is eladóként dolgozol,ùgy ő is dolgozhat gyrososnál agysebészként.
2019. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát ők kb 800-900/ órába dologznak és 6 napot a héten 12+ órába (ez a teljes munkaidő). Egy részről,legalább látod hogy szorgalmas,dolgos emberről van szó aki ha kell el fogja tudni tartani a családját ellenben egy büfészakos diplomás fiúval aki nem hajlandó napi 8 óránál többet dolgozni.

A másik része pedig hogy ők minden lányra ráhajtanak még arra is aki fiú.

Nagyon megbízhatatlanok ilyen téren,volt már tapasztalatom velük.

2019. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!