Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha próbálkozik nálam a gyros-o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha próbálkozik nálam a gyros-os srác?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy tetszem neki, mert minden alkalommal mondja, hogy rég látott, mi újság velem, hogy vagyok, csinos vagyok, stb.

Nagyon aranyos amúgy mindig velem, meg külsőre is tetszik nekem, csak nem tudom, hogy mit gondoljak.

Nem vagyok olyan fajta, aki végzettség alapján ítél meg valakit, szóval nem is az zavar önmagában, hogy én egyetemet is végeztem, mert amúgy én is eladó vagyok jelenleg, csak a legtöbb esetben azt tapasztaltam, hogy az ilyen helyeken elég lecsúszott emberek dolgoznak.


Ti mit gondoltok?


2019. júl. 21. 00:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Azt, hogy te is lecsúszott vagy akkor, karma bébi
2019. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Meg kellene ismerned előbb, utána kiderülne, mi a helyzet.
2019. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Hűha, ez aztán a felszínes megítélés.

Gondolom te is valami versenyképes egyetemi szakot végeztél, hogy eladó vagy egy boltban :"D

Remélem ez csak valami provokatív troll kérdés, mert nem akkor tényleg nagy gondok vannak nálad.

Vagy az instán meg a fész szaron nem mutatna jól a barátnők meg a holdudvarod előtt ha egy büfés sráccal járnál?

2019. júl. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Szánalom a köbön.


Inkább hagyd a srácot, hadd találjon egy rendes lányt, aki nem nézi le a munkája miatt.

2019. júl. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Ő egy szorgalmas srác, te meg egy marketinges gyászkeret. 31F
2019. júl. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen nőktől mentsen meg az isten.
2019. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ismerd meg, beszélgess vele és kiderül. Főleg, ha külsőre nem tűnik lecsúszottnak. Lehet épp másik munkát keres, vagy suli mellett dolgozik, vagy szimplán csak imádja a gyrost.
2019. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem az a baj, hogy lecsúszott, vagy akár nincs méf érettségije sem, hanem az, hogy minden csajnak lenyomja ugyanezt a dumát...
2019. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen nőkön csak nevetünk. Barátomnak több helyen van pizzasütödéje. Van, hogy nem jön minden futár, vagy össze szalad a rendelés. Olyankor beáll futárnak. Mondja, nem egy nem két ember úgy nézi végig, na ez is egy szerencsétlen. Na és van gyros-os is neki. Jó 3 hónapig ő csinálta, tudja, pontosan mit várjon el majd az alkalmazottól.

Addig még meg nem ismerek valakit, nem tudhatom, ki is ő valójában.

Amiket meg soroltál, azt egy jó érzékkel rendelkező eladó, kereskedő, minden nőnek mondja. Ez simán egy vevőmegtartó szöveg. Lehet hogy a termék nem kiváló, de a szép szavakért elég sokan visszatérő vevők lesznek.

2019. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér
2019. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!