Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanszos hazudik ez a srác?

Figyelt kérdés
Mármint azt mondja, hogy csak én vagyok, akivel ismerkedik. És tegnap este, állította, hogy 11-kor "bealudt", viszont a facebook chat "most elérhető"-nek mutatta éjjel 2-ig. Most természetesen már azt írja, hogy 7 órája volt elérhető. Tegnapelőtt is ugyanezt láttam. Tőlem elbúcsúzik, 10-11 magasságában, de ugyanez a helyzet.... Rákérdezzek? Bár úgyis letagadja szerintem. Felejtős a csávó vagy adjak neki egy esélyt? Csak nekem gyanús és nem azért, mert paranoiás lennék. Megérzés.

2019. júl. 12. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Rengetegen csinálják ezt, szóval simán lehet hogy lekoptat. Bár, van mikor aktívnak mutat ha pl otthagyja a gépet, és aludni megy... ki tudja.
2019. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is elérhetőnek látszom, pedig csak simán rá vna csatlakozva a telefonom a wifi-re és ezt jelzi ki. Attól émg alszom,kezembe se veszem a telefont.


Csak ez alapján ne vonj le messzemenő következtetéseket, inkább találkozzatok, beszéljetek, ismerd meg jobban, láss bele az életébe.


Vagy tegyél egy próbát: amikor látod,hogy elérhető írj rá,hogy látod, mégsem aludt el....

2019. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
A facebook jelző rendszere hihetetlenül rosszul működik. Nekem is volt hogy ismerősöm úgy mutatta meg miközben mellette ültem hogy nézd meg online vagy facebookon... Közben a telefonomon internet nem volt, otthon még a routerem is ki volt húzva még is azt jelezte hogy elérhető vagyok. Pedig egyik elektronikus eszközömnek sem volt internet hozzáférése.
2019. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezért még nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Lehet, hogy nem mond igazat és tényleg lekoptat, de fogalmad sincs miért. Én akkor csináltam ilyet, amikor elmentem egy haverommal játszani utána még pár órát.
2019. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Nemár hogy erre hagyatkozz hogy mit jelez ki a fb...

Figyi én kb. majdnem minden nap úgy alszom el, hogy magam mellett bekapcsolok youtubeon valami régebbi műsort ami fenn van (heti hetes, fábry, mittudomén) és arra alszom el. De emiatt ugye be van kapcsolva a wifi egész éjjel. Attól még nem vagyok fent egész éjjel.

2019. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Én állítólag az éjszaka közepén is fenn vagyok néha. Úgy, hogy kb. havonta lépek be. Vond le a következtetést.
2019. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is minden srac azt mondja hogy csak velem ismerkedik es ilyankor szoktak kiderülni hogy hazudik mikor atteszem baratzonaba es azt ecsetelem neki hogy talalkoztam mas sraccal. Olyankor kapasbol a reakcio hogy ö is ismerkedik vkivel csak még nem tudja mi lesz belöle. Addig pedig soha nem jatszak ki a lapjaikat. Egy sem. Kivetel nelkül az a duma hogy csak velem ismerkedik.


Most mindegy hogy a face falschul jelez vagy nem. Ott a whatsapp viber tarskerik es minden mas is. A face egy az ezerböl

2019. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szoval vesd be a dumat de lazàn, hogy talalkozgatsz vkivel es vard a välaszt.abbol 100 ra meg fogod tudni az igazat. Aztan te döntöd el hogy elmondod vagy sem, hogy kamuztàl
2019. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ezzel ne foglalkozz. Ne nyomozz utána, ez elég lúzer viselkedés. Ha nem bízol benne, inkább most hajtsd el!
2019. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Faces parkapcsolatok :D
2019. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!