Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác azt mondja, hogy csak miattatok csinál valamit, akkor sanszos, hogy nem vagytok számára közömbösek?

Figyelt kérdés

A történethez hozzátartozik, hogy az exem, és elég változó a hangulata, múltkor két hónapig ok nélkül szóba sem állt velem. Most meg ezt mondta, hogy csak miattam csinálja azt, amit épp együtt kezdtünk el csinálni.


Érezhet valamit irántam, vagy csak barát? Mert régebben közölte, hogy inkább csak barátok legyünk, és akkor volt az, hogy szóba sem állt velem utána.


2011. jún. 20. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem akarnám, hogy "csak miattam" feláldozza magát. Nem kell olyamit csinálnia "az én kedvemért", amihez nincs kedve.
2011. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kiforgatod amit írtam. Régebben együtt játszottunk, ő abbahagyta. Én a társaság miatt ingyenesben elkezdtem játszani, mondtam neki, hogy ha akar jöjjön, jó a csapat, stb. És ő jött. Nem kényszerítettem. Majd amikor régebb óta nem láttam fent, megkérdeztem, hogy már nem játszik? Ő meg írta, hogy csak miattam kezdte újra, de mivel én leoltottam, elment tőle a kedve.

A sértődést azóta lekezeltük, nem ez a kérdés, a kérdés az, hogy érezhet barátságnál többet a srác?

2011. jún. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!