Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nem para, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem para, hogy egy srác mindig fel akar hívni, pedig alig 2 napja ismerem?

Figyelt kérdés

Ma este lett volna 2 napja, hogy megismertem, de már reggel óta nem beszélek vele.

Írogattunk és nem tudom, lehet azt hitte, hogy kamuzom, de mindig fel akart hívni, meg most jó, nem jó. Mondtam neki, hogy tegnap este apámnál vagyok, nem éppen jó. Elváltak, van egy kistesóm, meg előttük nem szerettem volna telefonálni. Nem akarta megérteni, közben meg el is aludtam...

Most alapból nem szeretek telefonálni, max. anyukámmal, ha valakit is fel kell hívni, erőt gyűjtök. Anyukámmal szoktam beszélni. Meg ha ott van más is, én nem akarok. Személyesen nincs baj.

De egyébként hagytam a srácot, mert nagyon zakkant, meg kocka, az első kérdése az volt, hogy "gamer vagyok". Elsőre néztem, le sem esett...

Meg találkozni nem akart, csak telefonálni. Meg mondta, hogy neki nincs kocsija, úgyhogy a tali hetekig nem fogja összejönni, hiába csak 30 km.

Amígy beszéltem vele 1 napot, abban csak játszott otthon, meg aludt.

Fel sem vettem, mert nem alkalmas, mikor hívott. Ha a családdal vagyok, ezt nem érti meg. Az más, ha visszaírok.


2019. jún. 28. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De. :)
2019. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg ugye Viberen írogatott, meg ott hívott is. Tegnap már aludtam, de kiírta, hogy 7, 5 percig csak csörgette. Most ez mi? Valamikir éjfél után, én bealudtam nagyon.
2019. jún. 29. 00:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Légy erős: dugni akar veled.


(Igen, mi pasik mind disznóállatösztönlények vagyunk. De aztán megszelídülünk a rendszeres szextől.)

2019. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az addig oké, de ahhoz találkozni kell, nem? Na azt nem akart.


Csak minden áron, napi szinten 10-szer telefonálni. "most jón, na most eltelt 5 perc, jó?".

2019. jún. 29. 00:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Kanos kis gamer srác, még fel kell nőnie szegénynek. Hagyjad.
2019. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hagyom is. De nem értem, hogyha dugni is akarna csak, miért kell apám mellett felhívnia... Meg most kiveri a hangomra? Vagy nit akart?
2019. jún. 29. 00:35
 7/11 anonim ***** válasza:
2 napja mindig köszönöm xd
2019. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
?
2019. jún. 29. 00:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hol ismerted meg. Ha az interneten, akkor azért van alapja a gyanújának, hogy lehetsz kamu. Ebben igaza van, az internet tele van férfiakkal, akik lánynak adják ki magukat, mert erre élveznek. Ezért akarta a hangodat hallani, hogy lássa, hogy tényleg nő vagy.
2019. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aha, ott. De lehet tényleg azt hitte... Azért az csak leesett neki, hogy lány vagyok...
2019. jún. 29. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!