Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ebben az országban normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebben az országban normális férfi?

Figyelt kérdés

Akinek normális értékrendje van és őszintén, határozottan kimondja, ha valakivel nem ért egyet.

Aki nem dugna meg minden szembejövő bombanőt és gyökérnek tartja, aki prostizni jár.

Aki nem szépít a véleményén, csakhogy a kedvébe járjon egy nőnek.

Aki nem manipulálható és a többséggel is szembe megy, ha nem ért egyet velük.


Mindenhol csiga mentalitású férfiak vannak vagy beképzelt úrifiúk.



2019. júl. 18. 19:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A prosti ajandek a ferfinak. Bar kicsit draga ajandek....
2019. júl. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A félreértések elkerülése végett ki kell egészíteni magam:


Vannak ilyen férfiak. Csak olyannyira kelendőek, hogy én is egyedül vagyok 4. éve 😁🤣😊😂


48+Ffi !

2019. júl. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 mikeXxX ***** válasza:

Tündérke legyen a konyhában és prosti az ágyban azt hiszem kiestem a mai játékból 😝!

40f

2019. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

1. 1-esnek igaza van.

2. 3-asnak igaza van.

3. amíg minden nő sokszor egészen 40 éves korig úton útfélen minden helyzetben a telefonját nyomkodja néha még azt sem nézi, hogy zöld e a lámpa vagy piros addig elég nehéz ismerkedni.

2019. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nincs normális férfi. De miért kellene lennie?? Normális nő sincsen. Te is defektes vagy kérdező!! Már csak azt a férfit kell megtalálnod, akinek ugyanolyan marhaságai vannak, mint neked, akivel összeillesz!


Ez így működik, ilyen az élet! Felejtsd el a mesék világát meg a szőke herceget!..

2019. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is.Csak ha akinek van értékrendje és kimondja amit gondol azt álltalában elítélik a mai világban. 26/f
2019. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!