Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, el tudnátok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, el tudnátok úgy fogadni, hogy van egy félig fekete gyerekem?

Figyelt kérdés
Az apjával 5 évig voltunk házasok, de végül elváltunk. Fizeti a gyerektartást és én is dolgozom, szóval el tudom tartani magunkat. A válás óta eltelt több, mint egy év és most nyitott lennék egy új kapcsolatra. Gondolom nem megszokott a helyzetem és sokan felelőtlennek gondolnak. Egy percig se bánom a házasságomat és a gyerek is tervezett volt, de megromlott a házasságunk és elváltunk. Van esélyem olyan férfit találni, aki elfogad a gyerekemmel együtt is?

2019. júl. 18. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Itt sok a negativ válasz, a valóságban mégis azt látom,hogy a legtöbb elvált anyuka ismerősöm,kolléganőm talált magának új párt ,ki rovidebb ki hosszabb idő alatt.

Esetleg olyat keress akinek szinten van gyereke ,úgy konnyebb a szitu.

2019. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy könnyű dolgod lesz, de minden esélyed meg van rá! Anno, amikor az exemmel megismerkedtem és kezdtünk komolyabban összejönni felajánlottam neki, hogy költözzön hozzám. Azt mondta, nagyon örül és szívesen, de tudnom kell valamit! Ha jön, nem egyedül jönne mert van egy 4 éves lánya. Talán hihetetlen, de egy pillanatig nem gondolkoztam a válasz előtt. Természetesnek tartottam, hogy mindketten jöjjenek. Több mint 16 évig voltunk együtt....

Szóval szerintem ha nehezebb is, mint egyedülállóként, de abszolút nem lehetetlen találnod valakit aki elfogad így, a gyerkőccel együtt!

50Ffi

2019. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8. Kerületi feketével kezdtél? :)
2019. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát a filmekben látott dolgok, meg a valóság köszönő viszonyban sincsenek. Még h nagyobb? Nekem is 20cm, mégis fehér vagyok. Egyébként meg senki nem akar tőled elkapni semmit feka után, istentudja milyen betegségeket kaptál el, amik még lehet csak lappanganak. Azért azt vágjuk ugye, hogy afrikában minden 3. ember aids-es?
2019. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mikeXxX ***** válasza:
Nem mondom hogy egyszerű a szitu de talán nem is lehetetlen ! Nem tudom miért írta valaki itt hogy Szandi mert ha jól emlékszem Katalin a becses neved na mindegy . 40f
2019. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
El tudnám
2019. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#13


Isten mentsen tőlük....

2019. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!