Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lesz így feleségem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így feleségem és gyerekem hogy már 36 éves vagyok és életemben most először fogott meg egy lány de az visszautasított?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok és még szűz, nem voltam még nővel. Nem azért mert nem kellek a nőknek habár nem vagyok annyira helyes állítólag, hanem inkább azért mert nem fogott meg eddig egy nő sem. Mindegyikben láttam valami hibát most lett egy új kolléganőm aki gyönyörű szép, magas, mondjuk nálam magasabb, nagyon vékony test, szép nagy mellek gyönyörű nagy haj és nagyon kedves mosolygós lány. Végre ennyi év után megfogott egy nő és érzek valami pluszt iránta. Múlt héten elhívtam randira és azt mondta hogy bocsi de nem vagyok az esete...... ez egyszerűen hihetetlen hogy ez hogy történhetett meg, végre itt egy nő ennyi év után erre visszautasított
2019. máj. 5. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb hagyod abba a hazudozást (magadnak), annál előbb jutsz előre.


Aki ~20 év alatt egy nőt sem talált, aki 'megfogta volna', az hazudik (vagy egy 100 fős faluban laksz és az átlag életkor a te életkorod + 30 év).

2019. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Miért hazudnék lehet hogy ilyenek az igényeim, miért kell vádaskodni komolyan mondom nem hiszem el.
2019. máj. 5. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sokra tartod magad vagy egyszerűen nem vagy normális. Te tudod.
2019. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te egy 10/5os csavo vagy,akkor h akarsz 10/10es not? Biztos egy ilyen bomba no egy oreg szuzre vagyik.
2019. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az élet nem egy mese, hogy első látásra beléd szeressenek, és boldogan éljetek, míg meg nem haltok. Játék, szórakozás és gyötrelmes közdelem egyvelege az egész. Nők meg egy olyan kategória, hogy nagyon sok okos ember van, aki megmondja a tutit, aztán mégse válik be, mert minden nő más. Nagyon sok mindenben meg kell felelni nekik...
2019. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mondd kedves hármas Miért ne lennék normális?
2019. máj. 5. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán normális, hogy 36 vagy 37(?) évesen, nem volt komolyabb közöd nőhöz. Ennek oka van. Az sem normális, hogy óvodásként reagálsz arra, ha egy visszautasítást kapsz egy szép nőtől.
2019. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez most vagy kamu, vagy tényleg nagy bajok vannak. Teljes jóindulattal írom, hogy tarts egy kis önvizsgálatot végre, és gondold át, mi volt eddig a probléma, miért nem jött össze senki. Én így a leírásból ítélve a túl nagy igényekre tippelek, esetleg valami tényleg nagyon nincs rendben veled :D. Nyafogás meg siránkozás helyett szedd össze magad, mert így aztán tényleg nem lesz se feleség se gyerek soha az életben.
2019. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!A fő kérdésedben 36 éves vagy. Alatta már 37 évesnek írod magad. Ez lehet persze elírás is.


Azt mondom,meg kellene változnod.Környezetváltozást ajánlok,ami lehet pl. egy lakhelyváltoztatás,költözz fel bp-re.

Egy jó társaságba járás kellene,és terápiaként legalább 10 nővel létesíts szexuális kapcsolatot,de ne görcsölj rá, csak szépen lazán,előtte dobj be egy viagrát is.

Szerezz sex gyakorlatot és utána nézelődhetsz egy komolyabb barátnő után.

2019. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy jó hónap múlva leszek 37
2019. máj. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!