Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ronda srác vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda srác vagyok, akkor egy lánynak sem fogok kelleni?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozok ismerkedni, de nem járok sikerrel. Minden lány visszautasított eddig. Pedig már az interneten is próbálkoztam, de annak sem volt semmi haszna. Csak bele kellene törődnöm, hogy ronda vagyok és nem lesz senkim?


20F


2019. júl. 17. 21:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#19 nektek kell csajoznotok, vagy nekünk? Kinek is van erről tapasztalata?


Szerintem ne firtassuk a dolgot...

2019. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én expasim olyan rusnya volt, hogy a napra lehetett hányni, de rá nem, mégis összejöttünk.
2019. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A ronda pasiknak sem. :(
2019. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
20-as vagyok, csak jöttem szólni, hogy mégis észrevett a srác :D
2019. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!