Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet rájönni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet rájönni, ha egy srác több lánynak is csapja a szelet?

Figyelt kérdés

A 'szél' alatt azt értem, hogy több lánnyal ismerkedik egyszerre komolyabban.


Azt vehetem jó jelnek, ha naponta többször is beszélünk, és egyszer sem volt még olyan, hogy eltűnt vagy nem válaszolt volna, és mindig nagyon kedves, érdeklődő, látszik, hogy meg akar ismerni?


2016. máj. 24. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Veheted jó jelnek, egyáltalán miért merült fel az ellenkezője?
2016. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Semmiből.


Nekem volt olyan időszak még régen egyetemistaként, 20-24 évesen az életemben, amikor egyszerre 10-15 lánnyal ismerkedtem.

Abból volt 1-2 akivel már dugtam, másik 2-3 akikkel még csak csók volt és ez mellett másik 5-10, akikkel még nem volt semmi, de nagyon szerettem volna. Mindezt úgy hogy sokat beszéltem mindükkel napi szinten, főleg amikor olyan időszak volt a suliban hogy több szabadidőm volt a sulin kívül. Soha kb egy lány sem sejtett semmit, pedig több tucatnyi lányról volt szó az évek alatt


26/F

2016. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félénk gyerek amúgy, és nem is is túl sikeres a lányoknál, de én is futottam már bele olyan pasikba, mint a 2-es válaszoló, bár tény, hogy azokon látszott is, hogy valami nem stimmel.
2016. máj. 24. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
ha okos, akkor nem 1re pazarolja az idejét.
2016. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak te érdekled
2016. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Amíg csak ismerkedtek, azt csinál amit akar. Miért baj, ha valaki egyszerre több emberrel ismerkedik? A lényeg, hogy ha valamelyikkel komolyabbra fordul a dolog, akkor építse le a többit.
2016. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
Az égvilágon semmiböl...Ha olyan gyanúd van, hogy esetleg a srácod több lánynak is "csapja a szelet" egyszerre, azt csak úgy lehet egyértelműen megtudni, ha az illető srác BEVALLJA NEKED A DOLGOT...Más módon nemigen...
2016. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!